Zeman o Juventusu: Buffon měl více práce než náš brankář

Týmy Juventusu a Neapole si tento týden předehrávaly ligové zápasy kvůli tomu, že je v pondělí čeká v Dauhá vyvrcholení italského Superpoháru.

Zeman o Juventusu: Buffon měl více práce než náš brankář
Pět přestupů Wengera, které si za rámeček rozhodné nedá

Stará dáma se tak představila na půdě Cagliari, kde po brankách Téveze, Vidala a Llorenteho zvítězila 3:1, s tím, že za soubor českého trenéra Zdeňka Zemana už pouze korigoval Rossettini.

Cagliari je po neúspěchu s Juve jediným italským prvoligovým celkem, který v aktuálním ročníku před domácím publikem ještě nevyhrál. Klub tak zůstává v sestupovém pásmu na osmnáctém místě, byť má na svém kontě více vstřelených branek než pátá Sampdoria či osmá Fiorentina.

I tak je však bývalý stratég AS Řím, Pescary, Lecce, Brescie, Neapole, Fenerbahce či Lazia zvyklý na ještě lepší ofenzivní čísla...

Odborník uvedl, že nejlepší italský tým posledních let se s jeho souborem řádně zapotil: "Poslední dvě utkání jsme hráli velmi špatně, ale předtím mužstvo vždycky předvádělo útočný fotbal. Nechci, abychom hráli na jistotu. Momentálně se nám nedaří, ale můžeme se zlepšit. Odehráli jsme řadu vyrovnaných zápasů se silnými celky a i ve čtvrtek měl Buffon více práce než náš brankář," posteskl si webem ceskatelevize.cz citovaný sedmašedesátiletý Zdeněk Zeman, jenž svůj současný celek převzal v červenci letošního roku.

První duel roku 2015 sehrají hráči Cagliari v Palermu. Kdo ví, ale třeba už u toho bude i Josef Hušbauer...

Peréz: Příchod Reuse? Ani nevím, kde by u nás hrál