Nebudu mít v hlavě nesmysly, těší nejlepšího střelce Slavie

Nebudu mít v hlavě nesmysly, těší nejlepšího střelce Slavie

Slavia v závěru pracovního týdne prodloužila kontrakt se svým nejlepším podzimním střelcem Milanem Škodou, který podle nového znění kontraktu setrvá ve vršovické Synot Tip Areně minimálně do 30. června 2017.

Greguš: Podle situace v Baníku se Jablonec jeví jako lepší příležitost

"Milan prokázal, že je důležitou součástí našeho týmu. Po přesunutí zpátky na pozici útočníka se mu začalo dařit dle jeho i klubových představ. Jsme velice rádi, že se nám povedlo dotáhnout jednání o prodloužení smlouvy do úspěšného konce a těší nás, že Milan zůstane naším hráčem až do léta 2017," ozřejmil na stránkách slavia.cz sportovní ředitel a člen představenstva Karol Kisel.

Bývalý útočník Bohemians Praha 1905, jemuž by původní domluva vypršela za šest měsíců, už obléká sešívaný dres dva roky: "Samozřejmě si vážím důvěry vedení klubu, kterou se už snažím splácet a budu se o to snažit nadále. Věřím, že další spolupráce bude úspěšná. Jsem rád, že to tak dopadlo. Tím, že jsem podepsal smlouvu před Vánocemi, nemusím řešit, co a jak. Nebudu mít v hlavě nesmysly. A jsem rád, že se můžu soustředit jen na Slavii," prohlásil na klubovém webu hráč, jenž přetavil 77 startů za Slavii ve 14 branek.

Na skvělý podzim, který korunoval osmi brankami, by rád navázal také ve zbylých čtrnácti duelech: "Byl to pro mě určitě nejpovedenější podzim, ale zase mi tady zatím chybí ten týmový úspěch, takže nemohu říct, že byl fantastický. Rozhodně je pro mě cílem týmový úspěch. To je pro mě absolutní priorita a podřídím tomu všechno," zakončil svěřenec Miroslava Beránka, jenž by se podle dosavadních čísle mohl na konci ročníku dostat na 15 přesných zásahů.

Odmítl Čínu, Kypr i Polsko a Beránka vymění za Chovance