Barcelona hledá nového Neymara - dvakrát!

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Úderné duo Messi-Neymar táhne Barcelonu. Přesto je to na výborně hrající Real málo. Rivalové z Madridu vedou španělskou ligu o čtyři body. Brazilská superstar už má na kontě 11 ligových gólů a tři asistence. Jeho argentinský kolega dal třináct gólů a na sedm jich přihrál. Kataláncům se tak podařilo vytvořit smrtící útok, který se ještě snaží podpořit Luis Suárez. Neymarovi je pouhých 22 let, přesto už Blaugranes hledají nástupce jedné ze svých největších hvězd.

Barcelona hledá nového Neymara - dvakrát!
Wenger lanaří další ofenzivní eso z Barcelony

Gabriel Barbosa - Santos

Velký talent z Brazílie má v kontraktu výkupní klauzuli v hodnotě 50 milionů euro. Gabriel je neuvěřitelně rychlý a může hrát kdekoliv v útočné řadě. “Gabigól” je pravidelným mládežnickým reprezentantem. V 28 zápasech brazilské ligy stihl vstřelit 8 gólů a k tomu přidat pět asistencí. O hráče má zájem i Real Madrid. Barcelonští skauti však pracují na plné obrátky. Dočkáme se Barbosy na Nou Campu?


[break]
Chystá Porto další supertransfer?

Malcom Filipe Silva de Oliveira - Corinthians

Tento sedmnáctiletý mladíček je fotbalové veřejnosti poněkud neznámý. Ve svých 14 startech za Corinthians dal dvě branky. Jeho herní styl je velmi podobný slavnějšímu Neymarovi. Hovoří se i o zájmu Interu Milán. Hráčova práva vlastní mnoho subjektů, což by případná vyjednávání o přestupu mohl zkomplikovat.

Zůstanou Mourinhovi pouze dva stopeři? Po Kalasovi odejde další talent