Všechny gólové trefy Rosického za více než 8 let v Arsenalu

Všechny gólové trefy Rosického za více než 8 let v Arsenalu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Na to, jestli bude čtyřiatřicetiletý kapitán českého národního mužstva Tomáš Rosický oblékat dres Arsenalu i po zavření lednového přestupového okna, nebo bude tou dobou majetkem Olympiakosu Pireus či jiného zájemce, si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Globe Soccer Awards ovládl Real, radoval se však i Inzaghi

A co si ono čekání okořenit všemi jeho přesnými zásahy v trikotu Kanonýrů v letech 2006 - 2014? (poslední trefa do sítě Queens Park Rangers ve výběru není) Jen v Premier League skóroval osmnáctkrát, s tím, že další čtyři branky přidal v evropských pohárech a 2 góly potěšil fanoušky londýnského velkoklubu v FA Cupu.

Vzhledem k malému vytížení visí přestup bývalého záložníka Sparty či Borussie Dortmund ve vzduchu a podle několika indicií je reálné, že už mnoho gólů za svého nynějšího zaměstnavatele z Emirates Stadium nevstřelí. I proto přijměte pozvání na malou rekapitulaci jeho ofenzivních úspěchů, které ukazují, že v britské metropoli nebyl nedůležitý. 10 milionů eur - nepochybně povedený nákup Wengera, což?

Co by přál Rosickému Vízek?