Proč vstupují do hry o Bonyho i Blues a City a co nabízí?

Proč vstupují do hry o Bonyho i Blues a City a co nabízí?

Šestadvacetiletý exsparťanský střelec Wilfried Bony ze Swansea City byl celý podzim spojován tu s Liverpoolem, tu s někým jiným.

Anglickým hráčům je prý zatěžko absolvovat dvoufázový trénink...

Britský list The Times představil pár hodin před koncem kalendářního roku a stejný časový interval před otevřením přestupového okna nové dva nápadníky, a sice Chelsea s Manchesterem City.

Blues jsou údajně ochotni nabídnout za šestadvacetiletého reprezentanta Pobřeží slonoviny 20 milionů liber, což je v přepočtu kolem 711 milionů korun. José Mourinho by bývalým kanonýrem Vitesse Arnhem v budoucnosti nahradil o dekádu staršího Didiera Drogbu, jemuž končí na Stamford Bridge kontrakt již za půl roku.

Nabídka neméně movitých Citizens se pak má vyšplhat ještě o 10 milionů eur více, což by byla miliarda korun, tedy poměrně přesvědčivá suma. Vedení úřadujícího anglického šampiona už údajně jednalo s představiteli velšského klubu. Důvodem jsou časá zranění na Etihad Stadium, protože Pellegrinimu chybí nejen Sergio Agüero, ale i Edin Džeko či Stevan Jovetič, jenž si v Premier League kroutí druhou sezónu.

Bony si v Premier League zvykl velice rychle. V debutovém ročníku nastřílel 16 branek, v aktuální sezoně se zatím trefil osmkrát.

Potvrzeno: Barcelona si až do roku 2016 nekoupí žádnou posilu


Za které hráče anglické ligy by kluby vysázely nejvíce peněz?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.