Kuka by měl skončit v Plzni!

Kuka by měl skončit v Plzni!

Bývalý internacionál a vicemistr Evropy z roku 1996 Pavel Kuka, který byl ve středu v Edenu u silvestrovské prohry se Spartou (3:6), by měl pole zdrojů Hattricku a eFotbalu údajně skončit coby sportovní ředitel aktuálního ligového lídra Viktorie Plzeň.

Silvestrovskou exhibici ovládla hokejovým výsledkem Sparta

Bývalý hráč Kaiserslatuernu, Norimberku či Stuttgartu přišel do Štruncových sadů na začátku roku 2013. V Doosan aréně tak operoval dva roky.

Šestačtyřicetiletý Kuka předtím funkcionářsky působil i v Příbrami a ve Viktorii Žižkov. Pracoval i jako ředitel společnosti E Side Property Limited, která byla vlastníkem fotbalového stadionu v Edenu.

Zatímco Vladimír Šmicer či Patrik Berger se slávistickému manažerovi na poslední derby v roce omluvili, jiný účastník evropského šampionátu v roce 1996 Pavel Kuka na umělé trávě v Edenu nechyběl. Ani on však nezabránil prohře svého výběru: "Nepřistoupili jsme k tomu jako Sparta. Byli jsme o tři góly horší. Nenaložili jsme dobře s šancemi, zato Sparta využila téměř každou. Je dobře, že vyhráli, aby to sparťanské fanoušky nepřestalo bavit. Ve středu vyhráli zaslouženě," uznal webem synotliga.cz citovaný Kuka, jemuž nijak zvlášť nevadily ani dýmovnice a menší výtržnosti fanoušků: "Nic strašného to nebylo, i tyto negativní věci k fotbalu prostě patří a asi to tak bude pořád," zakončil na stránkách synotliga.cz Kuka.

Exkluzivní odposlechy: Sparta vyhrála na Slovanu za 1 euro a šest švábů


[img id="40796"]