Šest hráčů, kteří mohou změnit klub v příštích 48 hodinách

Šest hráčů, kteří mohou změnit klub v příštích 48 hodinách

Zimní přestupové okno by mohlo přinést hned v nadcházejících osmačtyřiceti hodinách šest zajímavých přestupů. Některé z nich se už očekávají delší dobu, jiné by mohli někoho třeba i překvapit. Podívejme se podle webu CaughtOffside, kdo v nejbližších hodinách změní svého chlebodárce.

Barcelonská revoluce v tradičním designu dresů?

Lukas Podolski


Německý reprezentační útočník zřejmě sehrál svůj poslední zápas za Gunners na Nový rok se Southamptonem, ve kterém Kanonýři prohráli 0:2. Arsene Wenger zřejmě hráče pošle co nevidět na hostování do Interu Milán, neboť tamní kouč Robert Mancini o něj velmi usiluje a i Podolski by se dočkal většího zápasového vytížení, než se mu na podzim na Emirates dostávalo.

Andrej Kramarič


Talentovaný třiadvacetiletý Chorvat je svým herním projevem spojován s argentinským kanonýrem Sergiem Agüerem. Chelsea má velký zájem koupit tohoto hráče HNK Rijeka a José Mourinho věří v úspěch v tomto boji, jenže výkonný ředitel Dinama Zagreb Zdravko Mamič, který by Kramariče rád přivedl do svého klubu, kde se seznámil s velkým fotbalem, je toho názoru, že ho Blues pošlou jako všechny své mladé hvězdy jen na hostování do Vitesse Arnhem.

[break]
Pět destinací, kam by mohla odejít ikona Liverpoolu Gerrard

Mohamed Salah


Egyptský reprezentační záložník přestoupil v lednu 2014 z Basileje do Chelsea, kde se ale nedokázal probojovat do základní sestavy a neudělal příliš dobrý dojem. Zájem o jeho služby má prý ale stejně jako v případě Podolskiho Inter Milán. Nejlepší hráč švýcarské nejvyšší soutěže za rok 2013 by se tak mohl velmi záhy stěhovat do Serie A.

Darren Bent


Třicetiletý anglický útočník Darren Bent propadl v hierarchii Aston Villy natolik, že se mluví o jeho propůjčení na další hostování, neboť v Birminghamu mu zřejmě už pšenka nepokvete a zkouška v Brighton & Hove Albion také nedopadla slavně, neboť se na trávník vůbec nedostal. Je pravděpodobné, že bude zapůjčen do Derby County.

[break]
Šest nejhezčích branek Liverpoolu za rok 2014

Krystian Bielik


Polský defenzivní záložník ve službách Legie Waršava je často přirovnáván k Patrickovi Vieirovi. Šestnáctiletý talent byl již údajně před vánocemi na návštěvě v Londýně a velmi brzy by se mohl připojit k Arsenalu. Arsene Wenger je znám svým čuchem na talenty, a Bielik se zdá být jedním z nich.

Ryan Bertrand


Pětadvacetiletý obránce Southamptonu o sobě dal na podzim vědět především působivými výkony, díky kterým si říká o zajímavé angažmá. Kmenový hráč Chelsea po čtvrteční výhře nad Arsenalem prohlásil, že jeho přání by bylo získat trvalé angažmá u Saints. Podle posledních zpráv na Stamford Bridge nejsou ani proti.

Které poznatky by si měli Blues odnést z prohry s Tottenhamem?