Real zaznamenal další prohru. V poháru ho vyhmátlo Atlético

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Real po víkendové ligové porážce s Valencií okusil hořkost i v městském derby s Atléticem Madrid. V osmifinále Španělského poháru Copa del Rey prohrál na stadiónu Vincente Calderón 0:2, když branka Garetha Balea nebyla uznána z důvodu ofsajdu. Vítěz Ligy mistrů bude muset své zaváhání napravit v odvetném utkání. V dresu domácího celku absolvoval premiéru Fernando Torres.

Čtyři nedostatky Spurs, které musí být letos eliminovány

Městské derby nabídlo tradičně vyhecovaný souboj obou madridských celků. Portugalská hvězda Cristiano Ronaldo vše sledoval jen z lavičky náhradníků. Ve třinácté minutě mohli jít hosté do vedení, ale branka velšského kanonýra Balea nebyla uznána z důvodu ofsajdu. Z protiútoku zahrozil i navrátilec domácích Torres. I přes drtivé držení míče ve prospěch Realu skončil první poločas bez branek.

I druhý poločas odstartoval Real aktivněji. V 57. minutě však Sergio Ramos povalil ve vápně Garcíu, za což viděl žlutou kartu a faulovaný hráč následný pokutový kop bez problémů proměnil. Ronaldo byl povolán na trávník, přesto se obrat nekonal. V 76. definitivně rozhodl o výhře domácích Giménez, který zaskočil za zraněného Mirandu. Domácí si odnesly do odvety hrané za týden dvoubrankový náskok.