Pod taktovkou Ličky a Haindlové trénují i Blažek či Dosoudil

Tréninkový kemp pro hráče bez angažmá, který pořádá Česká asociace fotbalových hráčů, pozvolna nabírá tradici, protože se koná již počtvrté.

Pod taktovkou Ličky a Haindlové trénují i Blažek či Dosoudil
Kdo se do Boleslavi vrátil, koho Jarolím testuje a koho nechce?

Fotbalisté trénují na pražském Vyšehradě a k dispozici mají téměř prvoligové podmínky: "Hráči dostanou oblečení, mají tady nějaké občerstvení a zázemí," citoval web ceskatelevize.cz slova předsedkyně ČAFH Markéty Haindlové.

Opět je u toho jako hlavní trenér Verner Lička, s tím, že mezi těmi, kteří těchto služeb letos využívají, jsou například obránce Radek Dosoudil, jenž naposledy hrál za gruzinské Dinamo Tbilisi nebo Jan Blažek, který naposledy oblékal trikot polského celku Bielsko-Bialé.

Horváth: Chtěl bych pomoct Domažlicím postoupit do 2. ligy

"Je to o tom, být nějakým způsobem připravený, když přijde nějaká nabídka, abychom se mohli okamžitě adaptovat v dalším klubu," pronesl bývalý bek Slavie, Mladé Boleslavi či Slovanu Bratislava Dosoudil, jehož slova publikovaly stránky ceskatelevize.cz.

"Připravoval jsem se teď dva měsíce sám, ale není to takové, jako když trénujete s kluky a trenéry a je u toho taky i nějaká zábava," doplnil někdejší ofenzivní hráč Slovanu Liberec či Slavie Praha Blažek.

Švancara jde do Rakouska. Které hvězdy se s ním pak rozloučí?