AS Řím v městském derby remizoval, Juventus si poradil s Neapolí

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag]Kapitán AS Řím Francesco Totti dvěma brankami hasil blamáž v městském derby s Laziem, které nakonec skončilo dělbou bodů. Lazio přišlo o dvoubrankový náskok a nakonec bralo bod za remizu 2:2. Cagliari, které angažovalo ze Sparty Josefa Hušbauera v domácím prostředí porazilo poslední Casenu 2:1.

Proč by měla jednička United na minutu odmítnout hvězdný Real?

Lazio začalo proti městskému rivalovi aktivněji a do poločasu si vybudovalo dvoubrankový náskok díky Maurimu a Andersonovi. Ve druhém poločase se však skóre srovnalo díky italskému veteránovi, který zaznamenal již rekordní čtyřicáté římské derby. Jeho dvě branky nakonec znamenaly dělbu bodů.

Inter Milán zdolal Janov 3:1 a připsal si první domácí vítězství od listopadového návratu kouče Manciniho. V první půli se prosadili Palacio s Icardim, v závěru snížil Izzo. Dvě minuty před koncem však vedení navýšil Nerazzurri Vidič. Mistrovský Juventus porazil Neapol 3:1 a vede opět tabulku Serie A o tři body před AS Řím. Starou dámu poslal do vedení ve 29. minutě Pogba. Neapol dokázala vyrovnat zásluhou Britose, ale na další dvě branky Cácerese a Vidala už odpovědět nedokázala.

Italská liga - 18. kolo:

Inter Milán - FC Janov 3:1 (12. Palacio, 39. Icardi, 88. Vidič - 85. Izzo)
AS Řím - Lazio Řím 2:2 (48. a 64. Totti - 25. Mauri, 29. Felipe Anderson)
Bergamo - Chievo 1:1 (72. Zappacosta - 90. Lazarevič)
Cagliari - Cesena 2:1 (11. Joao Pedro, 27. Donsah - 89. Brienza)
Fiorentina - Palermo 4:3 (20. Pasqual, 51. Basanta, 64. Cuadrado, 74. Joaquín - 59. a 61. Quaison, 81. Belotti z pen.)
Hellas Verona - Parma 3:1 (39. Sala, 72. Toni, 90.+1 Valoti - 63. Lodi)
Sampdoria Janov - Empoli 1:0 (49. Eder),
Neapol - Juventus Turín 1:3 (64. Britos - 29. Pogba, 69. Cáceres, 90.+4 Vidal).