Nejen Čech hraje na bicí. Co dělají hvězdy ve volném čase?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Fotbal je sportem, který pro jedny je pouhým koníčkem a pro druhé živobytím. Druzí zmiňovaní věnují této hře spoustu času a většinu svého volna si pak dopřávají relax a odpočinek. Najdou se však i tací, kteří ve svém volnu mají koníčky, které jsou většině jejich fanoušků utajeny. A nejedná se o žádné nezdárky, kteří by jen tak zlehka s tím daným hobby jen koketovali. Někteří ho ovládají natolik, že by se jim po své fotbalové kariéře mohli třeba i živit. Podívejte se na své oblíbence z jiného pohledu, než jste zvyklí, podle webu sportskeeda.com.

Nejen Čech hraje na bicí. Co dělají hvězdy ve volném čase?

Hvězdy, které by fanoušci klubů viděli raději v jiném dresu


10. Petr Čech - Bicí


Zatímco český reprezentační brankář brání soupeře před bubnováním střel směrem k brance Blues, ve svém volném čase se za bicí vždy rád posadí a slušně na ně zahraje. Několik ukázek nabízí jeho vlastní YouTube kanál, kde ho můžete spatřit po boku Coldplay. Českému publiku není jeho koníček neznámý, ale ve světě o něm tolik informací není. Vzhledem k jeho kvalitě bubnování a vystrnadění z branky na úkor Thibaulta Courtoise, by se Petr Čech mohl uchytit i v nějaké zvučné kapele.


[break]
Pět reálných náhrad v útoku Reds za Balotelliho

9. Robin van Persie - Stolní tenis


V jednom z rozhovorů po zápase Arsenalu nizozemský kapitán odtajnil svou vášeň ke stolnímu tenisu. „Když jsem byl mladší, vždycky jsem hrál stolní tenis nebo fotbal. Když mi bylo deset let, začal jsem se více zaměřovat na to druhé?“ prohlásil Van Persie, který vzápětí dodal, že stolní tenis hrají často Gunners i během tréninku. „Rozhodně jsem nejlepší stolní tenista na Emirates,“ dodal Holanďan.


[break]
Šest podivuhodných statistik, které překvapí celý svět

8. Michael Owen - Koně


Mnozí vědí, že bývalý útočník Manchesteru United má skvělé prostorové vnímání a vytříbené smysly. Mnozí však netuší, že jeho největší vášní jsou koně a koňské dostihy. Celý život tyto závody navštěvuje a nebrání se i sázkám na své velké tipy. V současné době Owen spolupracuje se stájemi v Cheshire, odkud je i jeho oblíbený kůň a žokej. Jeden z jeho koní vyhrál závod King George V Stakes v roce 2011.

[break]
Proč by měla jednička United na minutu odmítnout hvězdný Real?

7. Paul Scharner - Extrémní sporty


Bývalý rakouský reprezentační útočník nebyl znám jen pro svou univerzálnost na trávníku a jeho extravagantní účesy. K jeho největším koníčkům stále patří chuť po adrenalinu, kterou si kompenzuje extrémními sporty. Mezi jeho nejoblíbenější patří vodní lyžování, bungee dumping, parašutismus a mnohá další. Scharner se výzev nebojí a pokud nějaký extrémní sport bude v nadcházejících letech objeven, on bude stát frontu, aby ho jako jeden z prvních okusil.

[break]
Šest podivuhodných statistik, které překvapí celý svět

6. Clint Dempsey - Rap


Jeden z nejúspěšnějších amerických hráčů, kteří kdy hráli v Premier League obstojně rapuje. Současná opora Seattle Sounders prezentuje svou tvorbu pod uměleckým jménem Deuce. Zajímavostí je, před světovým šampionátem v roce 2006 dokonce spolupracoval s Nike na reklamním spotu. Jeho hudební dráha neskončila po pár pokusech, neboť se pyšní i vydanou deskou s názvem „Redux“.


[break]
Šest zbytečně předražených útočníků v dějinách této hry

5. Gabriel Batistuta - Pólo


Legendární argentinský útočník patřil k největším postrachům v italské Serii A. Po odchodu do hráčského důchodu se chvíli pokoušel o trenérskou dráhu, ale příliš se neprosadil. Většinu volného času v současné době věnuje pólu, které je velmi populární v jeho vlasti. Na chuť mu přišel již po svém odchodu z Fiorentiny v roce 2000. „Pokaždé, když jsem se vracel do Argentiny na dovolenou, přátele mé zvali, abych si s nimi zahrál pólo. Snažil jsem se o to, abych byl v tomto sportu nejlepší,“ prohlásil Batistuta v roce 2010.

[break]
Šest nejspornějších fotbalových dresů, které otřásly světem

4. Zlatan Ibrahimovič - Lovení


Vypadá to, že švédský reprezentační kanonýr neprokazuje svou balkánskou horkokrevnost jen na hřišti, ale i mimo něj. Zatímco v práci se snaží lovit branky pro pařížský velkolub, ve volném čase pobíhá po lese a loví zvěř. Jeho záliba pro tento druh zábavy byla zaznamenána i v jeho autobiografii. Údajně si proto koupil dokonce celý ostrov, na kterém si dopřává požitek z ulovené trofeje. V minulém roce se kvůli tomu dostal pod palbu kritiky od aktivistů za práva zvířat.

[break]
Rivalita se nezapřela. Jak v anketě volili Ronaldo a Messi?

3. Les Ferdinand - Létání


Pamětníci si budou pamatovat na legendárního anglického útočníka, který válel ve své době v Premier League. Ferdinand je ale i vášnivým letcem, který je majitelem pilotní licence. Už po příchodu do Newcastlu se učil létat s vrtulníkem a v roce 2004 získal i oprávnění. „Je to opravdu velmi uvolující, když můžete zmizet na pár hodin. Nikdo vám nevadí, nic nemusíte řešit, jen si užíváte té krásy kolem sebe?“ prohlásil Ferdinand.

[break]
Nový Neymar a další brazilské hvězdy, které mohou přestoupit do Evropy

2. Lionel Messi - PlayStation


Většina hráčů, kteří hrají FIFU na svých Playstation zařízeních přes internet možná už hráli zápas proti hvězdnému argentinskému kanonýrovi, aniž by to sami věděli. „Rád hraju po internetu s lidmi, kteří nevědí, kdo jsem,“ prohlásil před časem utajovaný závislák Messi. Sám přiznává, že i při této hře se rozčiluje při ztrátě míče a nepovedeně zahrané situaci. Nejraději hraje za Barcelonu nebo Argentinu.

[break]
Šest podivuhodných statistik, které překvapí celý svět

1. Thomas Müller – Golf


Nejen, že v německé reprezentaci a v dresu Bayernu Mnichov prokázal přesnost ve střelbě, Thomas Müller se nebojí ani menšího míčku a místa, kam ho usměrnit. Jeho velkou vášní se stal golf, který často hraje na charitativních akcích pod křídly Asociaci Young Wings. „Je to mnohem zábavnější jít s lidmi a užít si přírodu při hraní golfu. Je to super koníček, u kterého můžete skvěle vypnout,“ dodává Müller.


Skvělí hráči, kteří unikli hrobníkovi z lopaty