Bony v kabině City ještě nebyl a už si získal obdivovatele

Hvězda anglického Manchesteru City Yaya Touré si pochvaluje příchod Bonyho Wilfrieda ze Swansea City. Oba hráči se v klubovém dresu sice potkají až za pár týdnů, již brzy spolu však vyběhnou na trávník při Africkém poháru jako reprezentanti Pobřeží slonoviny. Co si o příchodu bývalého hráče Sparty na Etihad Stadium loňský nejlepší ligový střelec Citizens myslí?

Bony v kabině City ještě nebyl a už si získal obdivovatele
Od akvizice za pětatřicet milionů eur si v Manchesteru po následujících čtyři a půl roku slibují góly a to samé čeká i Touré.

„Je to velmi dobrý hráč a myslím si, že v klubu bude podávat výborné výkony. Jsem rád, že už není jen spoluhráčem z reprezentace, ale i z klubu. Už se těším na naši spolupráci,“ nechal se slyšet zkušený středopolař.

Bony si angažmá v Manchesteru vysloužil výbornými výkony ve Swansea, kde rok a půl působil. Mimo jiné je nejlepším střelcem anglické Premier League za posledních dvanáct měsíců. I to svědčí o jeho schopnostech, které dobře znají i čeští fanoušci.

Nyní se však soustředí na Africký pohár. Ve skupině mají sloni Guineu, Mali a Kamerun a doufají, že se jim podaří hladce postoupit do čtvrtfinále. „Pro africké hráče je to důležitý turnaj. Uvidíme jak na tom budeme,“ dodal Touré.

Šest zbytečně předražených útočníků v dějinách této hry