Mourinho lanaří dvě hvězdy Realu!

Manažer londýnské Chelsea José Mourinho neustále přemýšlí, jak svůj tým vylepšit a přiblížit ho vysněnému titulu v Premier League i k úspěchu v Lize mistrů. Na obou frontách se Blues zatím daří, přesto by rád portugalský stratég přivedl do týmu dvě nové tváře ze svého někdejšího působení v Realu Madrid.

Mourinho lanaří dvě hvězdy Realu!
Pět variant pro United, pokud De Gea vyslyší volání Realu

V létě na Stamford Bridge zamířili dva hráči světových kvalit. Z Atlétika Madrid přivedl Mourinho Diega Costu a z Barcelony získal Cesca Fábregase. Právě tito borci v letošní sezoně táhnou Chelsea a mají lví podíl na tom, že londýnský klub vede tabulku. Koho dalšího by Mourinho z La Ligy chtěl?

Raphael Varane

Talentovaného francouzského reprezentačního obránce si sám Mourinho do Realu přivedl a pomohl mu v dresu bílého baletu prorazit. Aktuálně toho Varane tolik nenahraje a stěhování za Mourinhem by mu tak jistě prospělo. Otázkou ovšem je, jak se na jeho prodej bude tvářit Real. Přestože v současné době nepatří Varane mezi vyvolené, vidí v něm vedení velkou budoucnost.
[break]Deset nejlepších tvůrců hry La Ligy za poslední dvě dekády

Luka Modrič

I Modrič přišel do Realu za dob působení portugalského stratéga na San Bernabeu. Přitom Chelsea se o jeho služby v minulosti již velmi zajímala, přetahovanou o hvězdu Tottenhamu však nakonec vyhrál Real. Pro návrat d Premier League hovoří i fakt, že Modričově přítelkyni se život ve Španělsku nezamlouvá a ráda by se vrátila do Anglie. Ve středu hřiště by mohl Modrič spolupracovat s Fábregasem, s nímž by mohl vytvořit možná nejlepší dvojici v celé soutěži.