Plzeň se v přípravě s Hannoverem neprosadila a prohrála

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Plzeňská Viktoria má za sebou třetí přípravný duel roku 2015. Po duelu s Tachovem a Domažlicemi se aktuální lídr Synot ligy utkal na turecké půdě s Hannoverem 96, jemuž patří po podzimní části bundesligy osmá příčka.Západočeši padli 0:1, když jedinou branku utkání vstřelil již ve třetí minutě Briand.

Budoucnost Čontofalského? Amerika, nebo konec kariéry

Bývalý zaměstnavatel Jiřího Štajnera či Františka Rajtorala, na jehož lavičce sedí Turek Tayfun Korkut, finišuje přípravu na druhou polovinu sezóny, kterou začne na konci ledna na půdě Schalke 04 a před pár dny porazil švýcarský a sparťanské obci dobře známý klub Young Boys Bern 1:0.

Do vedení šel tradiční účastník bundesligy již po třech minutách hry, když se po akci Albornoze a Joselua dostal k míči Jimmy Briand, jenž zblízka překonal Kozáčika pohotovou střelou k tyči. I ve zbytku prvního dějství si vytvářeli šance hlavně Němci, Tecl a spol. se k přímému ohrožení gólmana Zielera vůbec nedostali.

V úvodu druhé půle Plzeň prostřídala a na hřiště se dostali Mahmutovič s Petrželou. Hannover začal beze změn. K prvnímu vážnému ohrožení branky soupeře se dostal západočeský tým šest minut po změně stran, nicméně hlavička Tecla orazítkovala pouze břevno. Změny stavu se zápas již nedočkal, a tak si si německý celek připsal proti aktuálnímu vládci české ligy výhru. Další duel čeká na svěřence Miroslava Koubka v sobotu. Soupeřem jim bude polský šampion Legia Varšava.

Příprava v Turecku:

FC Viktoria Plzeň - Hannover 96 0:1 (0:1)

Branky: 3. Briand.

Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hubník, Procházka, Limberský (C) – Hrošovský, Vaněk – Rajtoral, Kolář, Kovařík – Tecl.

Hannover: Zieler – Sakai, Marcelo, Schulz, Albornoz – Schmiedebach, Gülselam – Briand, Stindl, Bittencourt – Joselu.

Liberec oznámil první velkou rybu. Z Plzně přichází Bakoš

Sparta – Plzeň 2:2, 1:1 a 0:1! A je lepší, že odešel Hušbauer, nebo že skončil Kuka?