Na vyladění některých věcí máme dostatek času, tvrdí Rajtoral

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Jestliže byl pro někoho turecký zápas mezi Viktorií Plzeň a Hannoverem 96 pikantnější než obvykle, byl to právě osmadvacetiletý záložník František Rajtoral, jenž si v uplynulém soutěžním ročníku připsal za německý celek 7 ligových startů.

Na vyladění některých věcí máme dostatek času, tvrdí Rajtoral
Shala se mohl mazlit s míčem a Sparta dala amatérům 12 gólů

Bývalý hráč Baníku či Příbrami však přípravný souboj se svými bývalými spoluhráči nijak zvlášť neprožíval: "Před zápasem jsem si napsal zprávu s jejich masérem a se všema klukama se před utkáním krátce pozdravil, ale nic nad rámec neprobíhalo. Jsem nyní hráčem Plzně a plnou pozornost věnuji právě naší přípravě," citoval web sport.cz slova svěřence Miroslava Koubka.

Aktuální lídr Synot ligy odešel z konfrontace těsně poražen a univerzál západočeského mužstva viděl na hře svého kolektivu jak klady, tak zápory, na jejichž odstranění však mají on i jeho spoluhráči stále prostor: "Je pravda, že Hannover už finišuje s přípravou na bundesligu a má za sebou větší počet přípravných duelů, nicméně na hřišti to podle mého názoru nebylo tolik znát. Potkali jsme se s velmi kvalitním týmem. Gól jsme ovšem dostali trošku zbytečně. Přes porážku si myslím, že jsme nehráli špatně, vypracovali jsme si také některé šance. Na druhou stranu nám samozřejmě zápas ukázal věci, na kterých budeme muset zapracovat. Do ostrých zápasů však zbývá ještě měsíc, na vyladění máme dostatek času," zakončil Rajtoral, jehož názor publikoval web sport.cz.

Video: Plzeň se v přípravě s Hannoverem neprosadila a prohrála