Trézéguet Modenu nepotěší a končí. Vrátí se do Juventusu?

Sedmatřicetiletý útočník David Trézéguet, jenž je po Platinim a Henrym třetím nejlepším střelcem francouzské reprezentační historie, už žádnou další kapitolu v profesionálním fotbale nenapíše.

Trézéguet Modenu nepotěší a končí. Vrátí se do Juventusu?
Serie A dokázala předstihnout Premier League. Co Synot liga?

To vše i přesto, že bývalý fotbalista Newell´s Ol Boys, River Plate, Bani Yas, Hérculesu či Monaka na podzim působil v indické Super League a v dresu Pune FC si v devíti startech připsal dvě trefy.

I když mu na stole ležela nabídka ze Serie B, kde ho chtěla zlákat momentálně dvanáctá Modena, se rozhodl definitivně ukončit kariéru.

Jak informoval tisk na Apeninském poloostrově, někdejší reprezentant Francie se 71 mezinárodními starty a 34 góly by se mohl opět napojit na Starou dámu, v níž v minulosti úspěšně působil a ve vrcholovém fotbale by mohl pokračovat v realizačním týmu Juventusu jako jeden z ředitelů.

Právě za Juve hrál mistr světa z roku 1998 a mistr Evropy z roku 2000 v letech 2000 - 2010, s tím, že se na úspěších turínského celu podílel 149 přesnými zásahy. Ve své sbírce má také tři tituly pro mistra Itálie.

Obětovat Pogbu? Pak by mohl přijít nový Nedvěd či Buffon