Bohemians láká obhajoba, Votroci se chtějí nabudit na ligu

[tag]TIPSPORT LIGA[/tag] Předchozích sedmnáct ročníků Tipsport ligy mělo každý rok jiného vítěze. Před vršovickými Klokany tak stojí o víkendu velká výzva. Bohemians Praha 1905 se mohou stát prvním týmem, jemuž se v zimní Tipsport lize podaří obhájit předešlý triumf.

Bohemians láká obhajoba, Votroci se chtějí nabudit na ligu
Boleslav se na Tavarese nezlobí, nahradí jej z vlastních zdrojů

V sobotním semifinále se svěřencům trenéra Romana Pivarníka postaví do cesty Dynamo České Budějovice, s tím, že ve druhém duelu změří síly hradečtí Votroci proti druholigovému Zlínu, jenž je v Brozanech nad Ohří největším outsiderem.

"V sobotu budeme chtít hrát o finále a potvrdit loňské vítězství," nechal se slyšet třiatřicetiletý a bojovně naladěný bek Radek Šírl.

Mužstvo z Ďolíčku však v zadních řadách kosí zranění: "Když už jsme tam, tak samozřejmě budeme chtít uspět. Máme ale své problémy, tak uvidíme, jak se nám povede rozložit síly," doplnil kouč Pivarník, jenž dá kvůli početné marodce šanci testovaným tvářím Novakovičovi, Reintamovi a Škerlemu.

Na celkový triumf si však věží také šestnáctý celek Synot ligy Hradec Králové, který prošel základní skupinou jako nůž máslem a porazil dokonce i silnou Mladou Boleslav: "Bereme to prestižně, protože Tipsport liga je dobře obsazená a může nás to nabudit i na ligu. My určitě budeme chtít oba zápasy odehrát tak, abychom vyhráli a dostali se co nejdál," vzkázal před sobotním děním uzdravený kanonýr východočeského klubu David Vaněček.

Zbylý program Tipsport ligy:


Tipsport liga - semifinále (Brozany nad Ohří):10:30 Bohemians Praha 1905 - České Budějovice

13:00 Hradec Králové - Zlín

O umístění (Praha Vyšehrad):

12:00 Viktoria Žižkov - Most

14:00 Dukla Praha - Táborsko

Neděle 25. ledna:


10:30 utkání o 3. místo

13:00 finále (Brozany nad Ohří).

Co říká Chvalovský o Řebíčkovi a na co podle něj Slavia má?


[img id="45094"]