Obří transfery Liverpoolu? Reds chtějí hvězdy Realu a Lyonu

Katastrofální ofenziva v podání Liverpoolu je v naprostém kontrastu s tím, jak si útok Reds vedl v loňské sezoně, kdy tým táhli Luis Suárez a Daniel Sturridge. Letos je však vše jinak. Suárez už válí v Barceloně a Sturridge je v jednom kuse na marodce. Letní posily do týmu nezapadly a manažer klubu Brendan Rodgers tak hledá nové tváře.

Obří transfery Liverpoolu? Reds chtějí hvězdy Realu a Lyonu
A kdo by měl podle nejnovějších zpráv na Anfield Road zamířit. Vedení Reds by podle Metro rádo získalo útočníka Lyonu Alexandra Lacazetteho a z Realu Madrid Karima Benzemu.

Tyto příchody by ovšem nebyly vůbec levné. Jen Benzemova cena se pohybuje okolo 38 milionů liber a navíc má v poslední době velmi solidní formu. I příchod Lacazetteho by vyšel klubovou pokladnu draho, ale nebylo by to tolik jako v případě Benzemy.

Rovněž opora Lyonu zažívá výborné časy. Dvacet branek v jedenadvaceti zápasech je pro třiadvacetiletého útočníka vynikající bilance. A za kolik by si mohl Rodgers Lacazetteho pořídit? Spekuluje se, že by se Lyon spokojil s částkou 25 milionů liber.

Nejdražší základní jedenáctky na evropském kontinentu