Šlágr byl v režii netopýrů, Bacca drama odmítl

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Ve šlágru španělské Primera División se střetly dva celky z čela tabulky. Pátá Valencia přivítala čtvrtou Sevillu. Výrazně spokojenější byli po utkání hráči domácího celku, kteří vyhráli 3:1.

Netopýři se ujali vedení po 18 minutách hry, když pokutový kop proměnil Parejo a ten samý hráč přidal další gól krátce po půlhodině hry. Záhy měli možnost penalty i hosté a i nyní byla exekuce úspěšná. Postaral se o to Bacca. Ve 41. minutě kopal osmadvacetiletý kolumbijský reprezentant další penaltu, ale druhou již neproměnil a vyrovnání odmítl.

Po změně stran přidali domácí třetí gól a o vítězi bylo rozhodnuto. Valencia se díky třem bodům dostala na čtvrtou příčku právě před Sevillu.

Španělská liga - 20. kolo:

La Coruňa - Granada 2:2 (34. Rodríguez, 38. Lucas - 7. Piti, 83. Ibáňez)
Bilbao - Málaga 1:1 (70. San José - 78. Javi Guerra)
Espaňol Barcelona - Almería 3:0 (37. a 40. Stuani, 74. Caicedo)
Valencie - FC Sevilla 3:1 (18. z pen. a 33. Parejo, 56. Fuego - 37. Bacca z pen.)