Které hvězdy mohou opustit své kluby kvůli lákavé Lize mistrů?

Nejprestižnější evropská klubová soutěž je lákadlo pro každého hráče. Celou svou kariéru většinou obětují ve snaze vyhrát Ligu mistrů, nebo v ní alespoň pravidelně působit. Někdy je dokonce donutí opustit klub, který ji hrát nemůže, aby mohli okusit její atmosféru. Podívejme se na čtyři zajímavé hráče podle webu Sportskeeda, kteří mohou na konci této sezóny změnit svého chlebodárce, který jim dá v Lize mistrů příležitost.

Které hvězdy mohou opustit své kluby kvůli lákavé Lize mistrů?
Baroš potěšil fanoušky Baníku. Odmítl konkrétní nabídku z Anglie

4. Marco Reus


Pro vestfálský klub bude zřejmě nadlidský úkol udržet tohoto německého reprezentanta i přes léto, neboť jejich současná situace v Bundeslize naznačuje, že Dortmund bude příští rok bez účasti v Lize mistrů. Vše není ještě ztraceno, neboť mohou celou soutěž vyhrát, neboť postoupili do jarní vyřazovací fáze. Zájem o Reuse je z klubů jako Bayern Mnichov, Real Madrid, Arsenal, Manchester United nebo Chelsea. Ti všichni by ji měli s největší pravděpodobností hrát.

[break]
Hvězdní hráči, kteří během své kariéry neobdrželi červenou kartu

3. Lars Bender


Bender byl velmi blízko příchodu na Emirates již v létě, ale účast v kvalifikaci jeho současného klubu ho od odchodu odradila. Leverkusen by mohl v létě vyzkoušet své ambice znovu, ale čelo Bundesligy je velmi vyrovnané a případný neúspěch by mohl vést k jeho odchodu.

[break]
Mladé pušky, které se rokem 2015 prostřílí ke slávě!

2. Hugo Lloris


Není mnoho brankářů na světě, kteří se těší stejné přízni jako francouzská reprezentační jednička. Současná opora Spurs patří k nejlepším gólmanům této planety a zcela jistě figuruje v první pětce. Bohužel pro něj je pověst jeho klubu příliš nevalná a on strádá v průměrném celku. Lloris je honě spojován s odchodem do PSG, ale zájem mají i Arsenal či Liverpool.

[break]
Vrátí se Gerrard jako manažer Reds? Sturridge by hlasoval pro

1. Ilkay Gundogan


Další možný šíp v srdci Dortmundu, který by mohl v létě opustit tento tradiční německý celek. Zájem o služby Gundogana mají třeba v Juventusu nebo Arsenalu. Záložníci jako on jsou v současném fotbale vymírajícím druhem a nabídek by mohl dostat z celé Evropy více než dosti. Pro současné záměry Borussie je nepostradatelný, proto by Jürgen Klopp v tomto případě přišel o velký stavební kámen a musel měnit své plány a hledat adekvátní náhradu.

Jak si vedou nové tváře Bílého baletu po půlce sezóny?