Kroča chce ze Zlína, zájem má i Artmedia

Kroča chce ze Zlína, zájem má i Artmedia

Obránce Zdeněk Kroča dostal do pátku čas na rozmyšlenou, zda prodlouží smlouvu v prvoligové Tescomě Zlín. Koncem června jeho kontrakt vyprší a obránce se netají tím, že chce ze Zlína odejít.

Má několik nabídek; nejvíce o jeho služby stojí Artmedia Bratislava, zajímají se o něj také kluby z Polska a z Rakouska.

"Zatím Kroča trénuje s prvoligovým týmem na soustředění v Luhačovicích. V pondělí jsme mu nabídli prodloužení smlouvy i s body o případném odstupném. Dali jsme mu do pátku čas na rozmyšlenou," řekl ředitel klubu JOSEF DUDA.

Duda prohlásil, že by nerad přistupoval ke krajnímu řešení. "To by znamenalo, že by byl Kroča vyloučen z hráčského kádru, jarní sezonu by vůbec nehrál a mohl trénovat pouze individuálně," uvedl. "Do Kroči jsme investovali peníze a pochopitelně chceme část získat zpět a opět je vrátit do našeho klubu. Nerad bych ale předjímal řešení. Věřím totiž, že se dohodneme," dodal Duda.

V nejvyšší soutěži odehrál pětadvacetiletý Kroča zatím 91 zápasů a vstřelil sedm branek. V této sezoně Zlínu ani jednou nechyběl a v šestnácti ligových startech zaznamenal dva góly.

[ 3.12.2006 - eFotbal/ČTK. Foto: MARSfoto ]