Casillas? Prý už jen stín skvělého brankáře, kterým kdysi byl

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Pokud jde o experty a novináře, nejhůře hodnocenými hráči Realu byli po domácí prohře se Schalke 04 velšský reprezentant Gareth Bale a španělský mistr světa i Evropy Iker Casillas, jenž měl za svůj výkon k pochvalám vážně daleko...

Casillas? Prý už jen stín skvělého brankáře, kterým kdysi byl
Video: Real dostal od Schalke čtyřku, ale jde dál. Vaclík byl na střelnici

"Casillas je pouze stínem skvělého brankáře, jímž kdysi byl," citoval web sport.cz internacionála Albionu Garyho Linekera. A bídnou prezentaci neměl problém přiznat ani brankářský veterán, jenž už se v Bílém baletu jednou ocitl jako dvojka a jedničku z něj opět udělal postupem času až Carlo Ancelotti: "Opravdu to nebyl příjemný zážitek. Když brankář dostane čtyři góly, nese vždycky vinu. Nebyl to můj nejlepší zápas, o tom není pochyb. Nesu skutečně odpovědnost za první tři inkasované branky," posteskla si webem sport.cz citovaná hvězda.

Po závěrečném hvizdu spěchali hráči Realu rychle do šatny, Casillas se však vydal směrem k pískajícím tribunám: "Čím dříve se znovu naváže pouto mezi námi a diváky, tím lépe pro všechny. Potřebujeme jejich pomoc a podporu," doplnil na stránkách sport.cz strážce svatyně desetinásobného šampiona Ligy mistrů.

Nešlo pochopitelně jen o domácí blamáž s bundesligovým týmem, ale i o výkony Realu v poslední době. Tým kolem Cristiana Ronalda ostatně před pár dny přišel i o vedoucí pozici v La Lize: "Na privilegovaném místě figurujeme stále, ale je pravdou, že teď jsme u dna. U úplného dna! Potřebujeme vstát, změnit čip a ode dna se odrazit. Ale až dojde příští pátek na losování čtvrtfinále, budeme u toho a zapomeneme na něj. Teď nikdo z nás nesmí přemýšlet sám sobě, musíme společně myslet na tým a na to, co přijde zítra. Nemůžeme se dívat na to, čeho jsme v této sezóně dosáhli, připomínat si sérii dvaadvaceti vítězných zápasů. Stejně tak ale musíme zapomenout na to, co se stalo v posledních deseti dramatických dnech, protože je třeba udělat krok dopředu," zakončil nabuzený Casillas, jehož názor publikoval server sport.cz.

Ancelotti: Fanouškům se nedivím. Moc se jim omlouváme