Šok: United se chtějí v létě zbavit Di Maríi

Svým nepochopitelným chováním se podílel na vyřazení Manchesteru United ve čtvrtfinále anglického FA Cupu, v němž rudí ďáblové prohráli s Arsenalem 1:2 a přišli tak prakticky o poslední šanci, jak získat letos alespoň nějakou trofej. Ángel Di María totiž během minuty vyfasoval dvě žluté a musel předčasně do sprch v době, kdy se bohatý celek nadechoval k náporu a honbě za vyrovnáním. Stane se mu to osudným a na Old Trafford skončí?

Šok: United se chtějí v létě zbavit Di Maríi
Hned dva různé zdroje ve Španělsku podle caughtoffside.com přišly s tvrzením, že Manchester United je rozhodnutý v létě Ángela Di Maríu prodat. Přitom argentinského reprezentanta na Old Trafford manažer klubu Louis van Gaal přivedl teprve před několika měsíci za rekordní sumu.

Bývalá opora Realu Madrid po úspěšném vstupu do angažmá začala postupně uvadat a vše vyvrcholilo v pondělí zbytečným vyloučením. Di María nejprve evidentně nafilmoval pád ve vápně, za což byl od sudího Michaela Olivera právem odměněn žlutou kartou.

S tím se však sedmadvacetiletý křídelník nesmířil a pustil se do živé diskuze, během níž odcházejícího sudího zatahal za dres a to neměl dělat. Něco takové totiž pravidla striktně zakazují. Následovala tedy druhá žlutá a předčasný odchod do kabin.

Di Maríův konec v Manchesteru se blíží nejen podle španělského Sportu ale i podle Mundo Deportivo. Obě média shodně očekávají Argentincův odchod ze slavného klubu. Důvodem je i fakt, že se doposud nedokázal adaptovat na ostrovní styl a zdaleka nenaplňuje očekávání, které byly na posilu za 59,7 milionů liber kladeny.

Van Gaal běsnil: Tohle Di María prostě nesmí