Naštvaný prezident Realu svolal neplánovanou tiskovku. A její obsah?

Poslední tři výsledky Realu? Nečekaná domácí remíza 1:1 s Villarrealem, venkovní těsná porážka na půdě Athletica Bilbao a zatím poslední hojně skloňovaná prohra v Lize mistrů v rámci přestřelky se Schalke 04.

Naštvaný prezident Realu svolal neplánovanou tiskovku. A její obsah?
Messi: V barcelonské šatně jsem nikdy na nikoho nekřičel

Španělský tisk se proto začal zabývat otázkou setrvání Carla Ancelottiho na jedné z nejsledovanějších trenérských laviček fotbalového světa a na scénu dokonce pronikla spekulace, že pokud by Ronaldo a spol. prohráli 22. března El Clásico s Barcelonou, někdejší kouč AC Milán, Chelsea či Paris Saint-Germain by si ve španělské metropoli balil kufry.

Dotyčné "info" naštvalo prezidenta klubu Florentina Péreze natolik, že svolal spontánní tiskovou konferenci, kde veřejně deklaroval, že svému stratégovi i jeho výběru bezmezně věří a žádné změny se v brzké době očekávat nedají...

"Svolal jsem tiskovou konferenci, protože zde panuje napjatá atmosféra. Na klub našeho formátu jsou kladeny ty nejvyšší nároky, ale já nedovolím, aby se jeho jméno očerňovalo zrovna ve chvíli, kdy na něho dolehne krize. Útoky na trenéra a hráče považujeme za absolutně nespravedlivé. Klub kouči a jeho svěřencům bezvýhradně důvěřuje ať se stane cokoliv, Carlo Ancelotti bude pokračovat v trenérské práci v Realu Madrid," ubezpečil okolí kolem slavného klubu ze San Bernabéua portálem profutbal.sk citovaný Florentino Pérez.

První muž madridského giganta zůstává optimistou a chuť na trofeje ho neopustila ni po prvních slabších měsících ročníku: "Máme nejlepšího trenéra a hráče, jakých může Real mít. Získali jsme si respekt celého fotbalového světa i fanoušků. klubu. Společně jsme vybojovali trofeje, na které jsme dlouho čekali. Zasloužili jsme si je pohledným fotbalem, jakým jsme se prezentovali ještě dva měsíce zpět. Real nikdy předtím nezískal v jednom kalendářním roce čtyři poháry, takže tito lidé tvoří historii klubu. Musíme držet pospolu a zachovat klid, protože před námi stojí další výzvy. Pokračujeme v boji o jedenáctý titul evropského šampiona a o prvenství v Primera División. Rádi přijmeme kritiku, bude-li konstruktivní a důstojná. Nyní potřebuje náš tým podporu více než kdy jindy," zakončil čelní představitel Bílého baletu, jehož slova vyšla na serveru profutbal.sk.

Casillas? Prý už jen stín skvělého brankáře, kterým kdysi byl