Škoda do repre, Škoda do repre! Proč Vrba váhá?

Škoda do repre, Škoda do repre! Proč Vrba váhá?

[hot]PSALI JINDE[/hot] Dvacáté ligové kolo uzavřelo druhou třetinu soutěže. Do konce Synot ligy už zbývá jen deset dějství a jedna středeční sledovaná dohrávka kola devatenáctého Viktoria Plzeň – Slavia Praha. V uplynulém kole zaujaly především zisky po chřipce znovuzrozených Plzeňáků.

1. Ligový kanonýr měl být v nominaci bez ohledu na dohrávku v Plzni!

„Škoda do repre, Škoda do repre!“, skandoval nadšený Eden, když útočník červenobílých Milan Škoda skóroval za stavu 2:2 do sítě Mladé Boleslavi. Je ve formě, dostává se do šancí (v pátek mohl přidat nejméně ještě jednu branku), jen na jaře dal pět gólů (a to ještě jeden proti Teplicím byl nakonec připsán jako vlastní brankáři Grigarovi). Žádný útočník s lepší formou v březnu roku 2015 v Synot lize neběhá.

I trenér Slavie a mistrů Evropy do 21 let z roku 2002 a bývalý asistent Brücknerův asistent z českého národního A-týmu Miroslav Beránek říká, že Milan Škoda je v reprezentační formě. Nechápu tedy, proč se útočník Slavie už v pondělí ve Vrbově nominaci neobjevil? Na co Vrba čeká? Na středeční dohrávku v Plzni? Bez ohledu na ní se měl Škoda v reprezentační nominaci objevit již dnes.

2. Herecká hvězda Roman Bednář – co zápas, to gól!

Tři trefy! Tolik gólů zaznamenal bývalý útočník Sparty, dnes na hostování v Příbrami, Roman Bednář. Skóroval proti Mladé Boleslavi, Bohemians Praha 1905 i nyní v sobotu proti Slovácku (1:0). Posledně uvedený zásah zařídil příbramskou výhru.

Jedině v prvním jarním střetnutí se Bednář nezapsal do gólových statistik, jenže to na Spartě chyběl kvůli dohodě klubů.

3. Teplice vyloupil svým gólem odchovanec Zoubele

Teplice pod staronovým trenérem Petrem Radou ožily a hlavně bodovaly. Teď ovšem doma pod Stínadly nečekaně prohrály 0:1 se zachraňující se Zbrojovkou Brno! A zařídil to svým gólem teplický odchovanec Lukáš Zoubele. Fotbalista původem z Ústecka!
„Ta výhra je nesmírně cenná. A že jsem skóroval zrovna já? To je úplná třešnička,“ zářil po zápase spokojený Zoubele.

TOP 3 ZAJÍMAVÉ UDÁLOSTI 20. KOLA SYNOT LIGY v celém znění najdete na Hattrick.cz.