Nejlepší německý hráč působící v zahraničí? Hlasujte i vy!

Nejlepší německý hráč působící v zahraničí? Hlasujte i vy!

Kteří němečtí hráči byli nominováni do jedenáctičlenného seznamu, který má vyzdvihnout ty nejlepší fotbalisty hrající v jiné soutěži, než v domácí bundeslize?

San Bernabéu opouští další Mourinhův oblíbenec...

V listu "German Football Ambassador" je jak duo z Arsenalu Mesut Özil a Per Mertesacker, tak další kmenový hráč londýnských Kanonýrů Lukas Podolski, jenž je aktuálně zapůjčen v Interu Milán.

Nechybí ani Toni Kroos z Realu Madrid, jenž opustil nejvyšší německou soutěž v létě loňského roku, když předtím několik let úspěšně působil v řadách bavorského Bayernu.

O úspěch budou dále usilovat útočníci Miroslav Klose z Lazia Řím, Kevin Kuranyi z Dinama Moskva a dokonce i Cacau, jenž aktuálně válčí v trikotu japonského celku Cerezo Osaka.

Ve hře je také defenzivně laděný Shkodran Mustafi z Valencie a nejméně známým mužem seznamu pak je čtyřiatřicetiletý záložník Thomas Broich, jenž si aktuálně vydělává v australské A-League, kde obléká dres Brisbane Roar.

Jedenáctku pak doplňují i dvě zástupkyně něžného pohlaví, a sice Anja Mittag a Nadine Angerer ze švédského Rosengardu Malmö, respektive amerického Portlandu Thorns. Například mistr světa z roku 2014 Sami Khedira z Realu Madrid tak chybí...

O ceně rozhodují fanoušci bez ohledu na svou národnost. Mohou zvolit tři své favority a absolutní vítěz bude vyhlášen 2. června. Budete hlasovat i vy?

Dá Bayern za náhradu Ribéryho a Robbena 50 milionů eur?

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.