Barcelona remizovala se Sevillou, Bayern doma vyškolil Frankfurt

[tag]OBSHUJE VIDEO[/tag] Real v sobotním duelu 31. kola španělské La Ligy hladce přejel Eibar, který do doma vyškolil 3:0. Kouč Ancelotti šetřil několik opor pro nadcházející utkání Ligy mistrů, kde se Bílý balet střetne s městským rivalem z Atlétika. Skóre otevřel Ronaldo. Zbylé dvě branky obstarali Hernández a Jesé.

Pět pravých beků, které může v létě získat Liverpool

Bayern Mnichov vyhrál i v 28. kole Bundesligy, když si doma poradil s Frankfurtem hladce 3:0. První branku zaznamenala bývalá hvězda Dortmundu Lewandowski, který se prosadil i po změně stran. Definitivně o výhře bavorského velkoklubu rozhodl Müller. Möchengladbach si připsal cenný skalp vestfálského celku, kterého načal již v první minutě utkání po trefě Wendt. V 31. minutě navýšil náskok Raffael. Po třetí brance v podání Nordveita na konečných 3:1 upravil Gündogan. Šesté vítězství v řadě si připsal Bayer Leverkusen, který v Mohuči vedl o tři branky, ale po dvou pokutových kopech domácího Sota nebylo až do závěrečného hvizdu nic rozhodnuto. Schalke doma pouze remizovalo s Freiburgem 0:0. Augsburg padl na půdě Padebornu 1:2.

Tottenham ve 32. kole nejvyšší anglické soutěže překvapivě prohrál doma s Aston Villou 0:1, když utkání rozhodl ve 35. minutě Benteke. Před Spurs se v tabulce posunul Southampton, který doma porazil 2:0 a v současné domě mu patří páté místo. Crystal Palace vstoupilo do druhé půle utkání se Sunderlandem velmi svěže, o čemž dokládá konečný výsledek 4:1. Londýnský klub stihl nastřílet všechny své branky během úvodních 17 minut druhé půle a hattrick si připsal Bolassie. Leicester o záchranu zabojoval i na půdě West Bromwiche, neboť o konečné výhře 3:2 rozhodl až v nastaveném čase druhého poločasu. Arsenal zvítězil na půdě Burnley hubeným výsledkem 1:0, když se o jedinou branku utkání postaral Aaron Ramsey. Gunners se tak přiblížili na vedoucí Chelsea na rozdíl čtyř bodů.

Stará dáma senzačně prohrála ve 30. kole italské Serie A na půdě poslední Parmy 0:1, když jedinou branku utkání zaznamenal teprve osmnáctiletý José Mauri. Juventus i přes škobrtnutí dál vede tabulku s komfortním náskokem. Předposlední Cagliari s Josefem Hušbauerem na lavičce náhradníku nestačil na Janov a prohrál s ním 0:2. Svěřenci českého kouče Zdeňka Zemana tak také laborují se sestupem do Serie B.

Španělská liga - 31. kolo:

Real Madrid - Eibar 3:0 (21. Ronaldo, 31. Hernández, 83. Jesé)
Malága - Atlético Madrid 2:2 (37. Fernando Torres vl., 71. Samuel – 25. A 78. Griezmann)

Německá liga - 28. kolo:

Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt 3:0 (15. a 66. Lewandowski, 82. Müller)
Mohuč - Leverkusen 2:3 (78. a 90.+1 Soto obě z pen. - 16. Son Hung-min, 60. Kiessling, 73. Calhanoglu)
Mönchengladbach - Dortmund 3:1 (1. Wendt, 31. Raffael, 67. Nordtveit - 75. Gündogan)
Paderborn - Augsburg 2:1 (48. Kachunga, 60. Lakič - 52. Höjbjerg)
Schalke - Freiburg 0:0
Hamburger – Wolfsburg 0:2 (10. Josuha Guilavogui, 73. Daniel Caligiuri)

Anglická liga - 32. kolo:

Swansea - Everton 1:1 (69. Shelvey z pen. - 41. Lennon).
Southampton - Hull 2:0 (57. Ward-Prowse z pen., 81. Pelle)
Sunderland - Crystal Palace 1:4 (89. Wickham - 51., 53. a 62. Bolasie, 48. Murray)
Tottenham - Aston Villa 0:1 (35. Benteke)
West Bromwich - Leicester 2:3 (8. Fletcher, 26. Gardner - 20. Nugent, 80. Huth, 90.+1 Vardy)
West Ham United - Stoke 1:1 (7. Cresswell - 90.+5 Arnautovič)
Brunley - Arsenal 0:1 (12. Aaron Ramsey)