Jaký druholigový klub podal pomocnou ruku Svěrkošovi?

Jaký druholigový klub podal pomocnou ruku Svěrkošovi?

Václav Svěrkoš začal po třetí operaci kolena v řadě opět s tréninkem. Protože se však s Baníkem Ostrava nerozešel v dobrém, aktuálně se připravuje s druholigovým Frýdkem-Místkem, ve kterém svou fotbaovou pouť kdysi začal.

Neřekl bych, že je Sparta v nějaké krizi, podotkl Kopic

Kruh se tak uzavřel: "Byl bych strašně rád, kdybych se ke konci letošní sezóny už zapojil s frýdeckými hráči do plného tréninku s míčem. Teď jsem stále ještě ve fázi běhání, ale trpělivě pracuji na tom, abych byl připraven nastoupit do přípravy na příští sezónu," ozřejmil na oficiálním webu MFK Frýdek-Místek bývalý český reprezentant, který může s týmem účastníka Fotbalové národní ligy podle předsedy Radomíra Myšky nejen trénovat, ale využívat i tamní regenerace, posilovny a vše co má klub ve Stovkách k dispozici.

Ve Frýdku-Místku ovšem vůbec začít soutěžní ročník 2015/2016 nemusí, stále totiž pošilhává po nejvyšší úrovni: V této souvislosti by pro něm během léta mohli klidně sáhnout postupující Sigma či Zlín, pokud tedy svou jarní jízdu dotáhne do úspěšného konce...

"Od konce března jsem volným hráčem. Pokud to půjde, rád bych si zahrál ještě první ligu, stále ale existuje možnost, že mě zranění nakonec na hřiště nepustí. Určitě bych ale rád ještě pár pěkných chvil s fotbalem zažil. Kde to bude, teď ale neřeším," zakončil webem sport.cz citovaný jednatřicetiletý útočník s minulostí v Sochaux, Herthě Berlín, Austrii Vídeň, Panioniosu či Borussii M´gladbach.

Frýdek-Místek je po dvaadvaceti kolech FNL na třinácté příčce s desetibodovým náskokem na příčky, která znamenají sestup.

Nastal čas, aby se Sparta zbavila Váchy, opakuje Luhový. Proč?