Stará dáma zaskočila Real a do odvety si poveze náskok

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Obhájce vítězství v Lize mistrů Real Madrid prohrál v úvodním semifinálovém duelu na půdě Juventusu Turín 1:2 a v odvetě na San Bernabeu tak bude muset dohánět jednobrankové manko.

Po opatrném úvodu najednou z ničeho nic udeřilo. Na pravé straně hřiště se do vápna vřítil Tévez, jehož střelu vyrazil Casillas pouze k Moratovi a odchovanec Realu se nemýlil. Dvaadvacetiletý útočník staré dámy je mezi fanoušky bílého baletu stále hodně populární, a i proto svou trefu neslavil.

Po dvanácti minutách hry mohlo být vyrovnáno, ale Kroosovu přízemní ránu zpoza vápna Buffon dokázal vytěsnit. Vyrovnání se Real dočkal ve 27. Minutě. Po centru Jamese Rodríguze z pravé strany se k hlavičce z bezprostřední blízkosti dostal zcela nekrytý Cristiano Ronaldo a skóroval.

V jedenačtyřicáté minutě mohl jít Real do vedení, ale hlavička Rodrígueze ze dvou metrů skončila jen na břevně a následná dorážka Marcela šla nad.

Po necelé hodině hry se naskytl Juventusu rychlý brejk. Vidal se vřítil do vápna, kde ho nedovoleně zastavil Carvajal a nařízenou penaltu proměnil Tévez.

Po inkasované brance se Real vrhl do útoku, ale ačkoli měl výraznou územní převahu a Juventus se často bránil s deseti hráči ve vlastním pokutovém území. Defenziva staré dámy však obstála a nechybělo moc a čerstvý italský mistr se mohl prosadit ještě jednou. Casillas však dokázal zakročit.

Úvodní zápas semifinále Ligy mistrů:

Juventus Turín - Real Madrid 2:1 (1:1)

Branky: 9. Morata, 58. Tévez z pen. - 27. Ronaldo. Rozhodčí: Atkinson - Mullarkey, Child (všichni Angl.). ŽK: Bonucci, Tévez, Vidal, Chiellini - Marcelo, Carvajal, Rodríguez. Diváci: 41.011.

Juventus: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Marchisio, Pirlo, Sturano (64. Barzagli) - Vidal - Tévez (86. Pereyra), Morata (78. Llorente). Trenér: Allegri.
Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo - Rodríguez, Ramos, Kroos, Isco (63. Hernández) - Bale (86. Jesé), Ronaldo. Trenér: Ancelotti.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!