Čišovský má stejný podíl na titulu třeba jako Horváth

Čišovský má stejný podíl na titulu třeba jako Horváth

Pavel Horváth říkal, že lešpí konec kariéry si ve čtyřiceti letech nemohl představit. Podle něj odchází na vrcholu, byť toho tolik neodehrál. Za čtrnáct dnů zvedne potřetí během své plzeňské anabáze pohár a skončí.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

Po Jihlavě přivedla hvězda Viktorie na pódium i těžce nemocného slovenského stopera Mariána Čišovského, na jehož adresu prohlásil, že má na posledním primátu stejný podíl jako on. "Myslím, že to bylo pojaté od začátku tak, aby tam s námi Marián byl. Nevidím důvod, proč by tam být neměl. Udělal pro nás strašně moc věcí, a byť letos nenastoupil, podíl na titulu má stejný jako třeba já," uvedl v interview pro sport.cz nejstarší svěřenec kouče Miroslava Koubka.

Společně se skandováním 11 tisíc příznivců šlo o velmi emotivní moment. Mnoho hráčů i příznivců neudrželo slzy. "Všichni věříme, že to Marián ještě zvládne, vidíme v něm chtíč. Bohužel s tímhle nezmůžeme nic, hrozně moc mu fandíme, doufám, že to bude úspěšné. Průběh této nemoci je hodně těžký, ale ještě není konec. Doufám, že Marián bude bojovat, jako bojoval na hřišti," pokračoval bývalý záložník Teplic či obou pražských "S".

Hnacím motorem v dlouhém boji o titul byl právě i defenzivní veterán Čišovský. "Byla to velká motivace, o tom není pochyb. Myslím, že jsme dospělí lidé, samozřejmě život je někdy krutý. Titul je prostě pro Čišu a tím to hasne. Nic jiného jsme v hlavách neměli, šance byla veliká, nechtěli jsme ji promarnit," zakončil na webu sport.cz Horváth.

Rajnoch: Tento tým má na to hrát do horní poloviny 1. ligy