Ani branka Götzeho Němce od porážky s USA neušetřila

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag]Aktuální mistři světa si v domácím prostředí kolínského stadiónu chtěli vyšlápnout na výběr Spojených Států, jenže ti získali po skalpu Nizozemců právě i ten Němců. V přípravném utkání před kvalifikačním utkáním o ME 2016 ve Francii tak kouč Joachim Löw musí řešit, jak svůj kádr zocelit.

První české online casino, do kterého můžete vložit mobilem již od 100 Kč!

Přitom Němci nevstoupili do utkání špatně. Hned ve 12. minutě otevřel skóre Götze, kterému přihrál Herrmann. Jenže do konce prvního poločasu dokázal Diskerud srovnat a a Wood v závěru utkání obrat dokonal. USA stejně jako proti Nizozemcům prokázalo silný konec, ve kterém dokázalo oba silné soupeře porazit.

Švýcaři si ve Stockhom Areně v Thunu vedli o poznání lépe. Proti trpasličímu Lichtnštejnsku skóre otevřel ve 29. minutě Džemaili po přihrávce Shaqiriho. Ten po změně stran sám navýšil a o osm minut později se autor první trefy podepsal i pod další, která určila konečný stav 3:0.