Dočkal: Noví spoluhráči na mě udělali velký dojem

Dočkal: Noví spoluhráči na mě udělali velký dojem

Spartě se v pondělí vrátili do tréninkového procesu reprezentanti Bořek Dočkal, Lákáš Vácha či Herolind Shala, které doplnil i Ondřej Mazuch, jehož však po zranění kolene čeká o něco delší cesta.

Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!

Kapitán David Lafata se však ještě kvůli stejné části těla do Ščasného přípravy nezapojil. "Kromě Davida mají zdravotní problémy také Radek Kováč a Marek Matějovský, ale věřím, že na soustředění v Rakousku už budou v pořádku," citoval web sparta.cz slova asistenta Zdeňka Svobody.

Brzy by měla být v akci také Lvíčata z domácího šampionátu. "Máme za sebou úvodní týden přípravy a všichni hráči si vedou velmi dobře. To platí i nových hráčích, které jsme v týmu přivítali. S klubem i spoluhráči se seznámili rychle a určitě se to během dalších tréninků ještě bude zlepšovat. Ti, kteří se účastnili Eura do 21 let, se připojí k týmu na konci tohoto týdne ještě před odjezdem na soustředění," ozřejmil na klubovém webu Svoboda.

Dočkal po návratu do pracovního života potvrdil, že první trénik si nejde užít, protože člověku trvá déle, než se rozběhá. Na druhou stranu ho však potěšily nové tváře. "Dovolenou jsem trávil s rodinou. Potřeboval jsem si odpočinout. Nejen fyzicky, ale hlavně psychicky. To je možná ještě důležitější. První trénink si snad nejde ani užít. Ostatní mají trochu náskok, protože trénují už týden. Dostanu se do toho ale rychle. Noví spoluhráči na mě udělali velmi dobrý dojem. Byla tam i hra, takže jsem měl možnost vidět, že jsou šikovní. Těším se na další průběh přípravy i zápasy, věřím, že si to rychle sedne," zakončil na webu sparta.cz bývalý hráč Liberce či Rosenborgu Trondheim.

Ve Slovácku už to byl trošku stereotyp, přiznal Trávník