Rezek se nevrací za Horváthem, ale posiluje Příbram

Rezek se nevrací za Horváthem, ale posiluje Příbram

Třiatřicetiletý záložník Jan Rezek, jenž naposledy hrál za kyperský Ermis Aradippou, se sice měl po svém návratu do Česka objevit v trikotu Domažlic, ovšem poté, co vyšlo najevo, že Horváthův tým zůstane pouze ve třetí lize, nakonec bude mít někdejší český reprezentant jiné angažmá.

Sňozík: Ve třetí lize nepotřebuješ lítat jako pitomec

Bývalý hráč Sparty, Plzně, Krasnodaru, Famagusty, Limassolu či Teplic se totiž upsal na dva roky do června 2017 středočeské Příbrami.

"Když jsem se dozvěděl, že je Honza k mání, tak nám trvalo dvacet minut, než jsem se s ním a jeho agentem Chovancem domluvil na příchodu do Příbrami. Po odchodu Zemana do Švýcarska jsme takového hráče potřebovali," uvedl na stránkách fkpribram.cz prezident klubu Jaroslav Starka.

K nové posile, která má za sebou 21 mezinárodních startů včetně účasti na Euru 2012, se vyjádřil také generální ředitel Petr Větrovský. "Jan Rezek je zkušený fotbalisty, který toho ve své kariéře již mnoho odehrál. Věřím, že bude posilou a že přiláká další fanoušky do hlediště našeho stadionu," pokračoval na klubovém webu funkcionář.

A co první dojmy samotného fotbalisty?

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!