Bednář si mylně myslel, že mu Ščasný dá šanci. Kde zakotví?

Bednář si mylně myslel, že mu Ščasný dá šanci. Kde zakotví?

To, kam povedou příští kroky zkušeného útočníka Romana Bednáře, zatím neví ani sám bývalý střelec West Bromwiche, Hearts, Leicesteru či Blackpoolu...

Investice tohoto léta, které by mohly být spíše na škodu

Ve Spartě se stal v zimě nechtěným, na hostování v Příbrami naopak na jaře pookřál, ovšem u Litavky pokračovat nemusí.

Pokud se nic nezmění, 1. července se bude hlásit na tréninku sparťanské juniorky, protože kontrakt s letenským klubem mu vyprší až za rok v létě 2016..

Sparta už s ním ale podle všeho nepočítá. "Kdepak, ta vrátka zůstávají zavřená. Taky jsem si myslel, že třeba pod novým koučem dostanu šanci, ale žádné signály jsem neměl. Bohužel ne," uvedl na webu idnes.cz bývalý český reprezentační útočník.

Dvaatřicetiletý fotbalista pošilhával po zahraničí, ale neurazilo by ho ani setrvání v Příbrami, kde by se potkal například s Janem Rezkem. "Cizina mým přáním byla, ale nic konkrétního nemám. Když se s panem Starkou dohodneme, budu také rád," doplnil muž se zkušenostmi ze čtyř evropských soutěží, jehož slova vyšla na idnes.cz.

V úvahu by pak mohla připadat ještě jedna možnost, na jejímž konci by byla práce pod Karlem Jarolímem. Na víkendovém turnaji v Benátkách nad Jizerou se totiž vytáhlý střelec bavil s šéfem Mladé Boleslavi Josefem Dufkem. Ve městě automobilů už působil v letech 2002 - 2005. Že by se do něj po deseti letech vrátil?

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!