Klokani vlastní Jiráska i Zlámala. Koho v Ďolíčku testují?

Klokani vlastní Jiráska i Zlámala. Koho v Ďolíčku testují?

V úvodu nového týdne se ve vršovickém Ďolíčku podepisovaly nové kontrakty. S Bohemians Praha 1905 si plácli zkušený brankář Zdeněk Zlámal a mladý středopolař Milan Jirásek. Oba se stali kmenovými hráči Klokanů.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

"Jsme rádi, že se nám podařilo na pozici brankáře udržet Zdeňka Zlámala, který se po zranění dostal do formy. Není tajemství, že měl i jiné nabídky z tuzemska a ze zahraničí. Proto vítáme, že si chce prodloužit svoji kariéru v Bohemce. Věříme, že vedle takto zkušeného brankáře, a pod vedením trenéra Vaniaka, to bude mít pozitivní vliv i na další vývoj a růst našeho odchovance Dočekala," pronesl na webu bohemians.cz ředitel pražského celku Ladislav Valášek.

Protože je Jakub Rada pryč, vedení Bohemians o Jiráska hodně stálo a s borce, který má zkušenosti i z Interu Milán, podepsalo dvouletou smlouvu. "Jsme rádi, že talentovaného mladého středopolaře, který prošel nejen Spartou či Baníkem Ostrava, ale i italským velkolubem, se podařilo pro Bohemku získat s přesvědčením, že v Bohemce bude opravdu platným prvoligovým hráčem s potenciálem dalšího výkonnostního růstu," zakončil na klubovém webu Valášek, s tím, že jeho zaměstnavatel prodloužil spolupráci také s trenéry Martinem Vaniakem, Daliborem Slezákem a Tomášem Truchou.

Pivarníkův tým v současnosti testuje i čtyři potenciální nové tváře. Kromě Pavla Haška, jenž už v minulosti zelenobílé barvy oblékal, se jedná o exotická jména z bývalé Jugoslávie a Uruguaye. Konkrétně jde o čtyřiadvacetiletého Alejandra Acostu, Chorvata Tomislava Havojiče a Srba Danijela Morariju. "Všichni jmenovaní stráví v Bohemce několik příštích dní, během kterých se zapojí do tréninkového procesu i do přípravných zápasů," zaznělo v prohlášení tradičního pražského mužstva.

Vacek míří ze Sparty za Látalem. Kdo dál opouští Letnou?


[img id="47734"]