Řezníček trénuje s juniorkou Boleslavi. Co je jeho priorita?

Řezníček trénuje s juniorkou Boleslavi. Co je jeho priorita?

Ještě v zimě byl ofenzivní hvězdou ligy, kterou si z Příbrami půjčila Sparta. A co současnost? Jakub Řezníček v současnosti trénuje s juniorkou Mladé Boleslavi a tři týdny před startem nového ročníku Synot ligy neví, kde bude hrát...

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

Na to, že by ve městě automobilů setrval, to ovšem nevypadá. "Jsem jejím hráčem, takže tady trénuju, abych dodržel smlouvu.Teď v létě sem přišli Baroš s Chramostou, což jsou útočníci jako já, takže tady pro mě místo není," ozřejmil na stránkách idnes.cz sedmadvacetiletý fotbalista s minulostí v Ružomberoku či Dynamu České Budějovice.

Nevypadá to ani na návrat do Příbrami, která by nepochybně zájem měla, protože může přijít o Romana Bednáře a kouč Pavel Tobiáš by ho bral všemi deseti. "Já bych chtěl vyzkoušet zahraniční angažmá, je to pro mě priorita. A lokalita? Je toho ve hře víc, takže zatím nechci být příliš konkrétní. Snažím se trénovat, abych byl připraven. Snad něco vyjde," pokračoval serverem idnes.cz citovaný Řezníček, který by mohl například do Kazachstánu, který už si vyzkoušelo několik českých borců.

První české online casino, do kterého můžete vložit mobilem již od 100 Kč!