Liberec shání hotového brankáře i vyššího soubojového hráče

Liberec shání hotového brankáře i vyššího soubojového hráče

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Zdeněk Folprecht by nemusel být jediným hráčem Viktorie Žižkov, který před novou sezonou posílí Slovan Liberec. Severočeský tým nejspíš rozšíří také obránci Lukáš Bartošák a David Hovorka, kteří už nastoupili v posledním přípravném duelu Slovanu proti Varnsdorfu (2:1).

První české online casino, do kterého můžete vložit mobilem již od 100 Kč!

A co další posílení? "V tuto chvíli sháníme hotového brankáře, i s výhledem na půlroční hostování, a pokud by se Ondra Kolář mohl během podzimu zapojit, v což doufáme, tak s ním počítáme. Je to velký talent nejen libereckého, ale i českého fotbalu," ozřejmil na webu fcslovanliberec.cz nový trenér Jindřich Trpišovský.

Na stadionu U Nisy ovšem neřeší pouze brankářskou otázku. "Snad se nám ještě podaří doplnit mužstvo na postech, které nemáme tak silně obsazené. Navíc bych chtěl ještě hráče do strany a nějakého vyššího soubojového hráče. Tam máme dle mě ještě slabinu," pokračoval na klubovém webu dnes již bývalý kouč žižkovské Viktorie.

S univerzálem Martinem Frýdkem, jehož návrat do Sparty se očekává každým dnem, už ovšem trenér nepočítá. "Táta mi vždy říkal, že jasno bude až ve chvíli, kdy to bude na papíře. Ale musíme s tou variantou počítat," zakončil na webu fcslovanliberec.cz Trpišovský, jehož mužstvo zajíždí v sobotu do Německa na přípravu proti Lipsku a poté letí do švédského Malmö.

Skolí Sparta Bulhary? Tipuj a získej kredity na sázení a tablet!