Jaká je budoucnost Škody ve Slavii?

Jaká je budoucnost Škody ve Slavii?

Jednou z klíčových otázek pro pražskou Slavii je setrvání Milana Škody. Útočník, jenž dal v uplynulé sezoně devatenáct branek a do posledního kola bojoval se sparťanským Davidem Lafatou o korunu pro krále střelců české nejvyšší soutěže je totiž v hledáčku řady klubů. V Edenu si uvědomují, že hrát se Škodou a bez Škody, je velký rozdíl...

Bohemia Casino – vyzkoušejte online automaty a ruletu za pouhou 1 korunu!

Nový trenér sešívaných Dušan Uhrin by na Škodovi rád postavil hru celého týmu, k tomu však bytostně potřebuje, aby šikovného střelce nezlákalo zahraniční angažmá.

Přitom před loňskou sezonou se od Škody žádné zázraky nečekaly. Nastupoval na defenzivních postech a zdaleka neměl jistou sestavu. Zpět do útoku ho vytáhl až trenér Miroslav Beránek a udělal dobře. Vždyť devatenáct ligových branek je toho jasným důkazem. O významu Škody pro Slavii hovoří ale i další ukazatel. Celkem dali borci z Edenu za loňskou sezonu 40 gólů, Škoda z nich vstřelil tedy takřka polovinu!

"Milan má i jiné nabídky, ale pevně doufám, že ve Slavii zůstane. Počítám s ním do sestavy,“ nechal se slyšet Uhrin. Škoda má v Edenu smlouvu ještě na dva roky. Zaječí úmysly nemá, ale pokud přijde zajímavá nabídka...

"Byl bych rád, kdyby přišlo něco konkrétního, ale nechávám to osudu. Ve Slavii jsem spokojený a Praha se mi moc líbí, jsem na ni zvyklý. Nicméně zahraničí by mě také lákalo," prozradil Škoda, o jehož služby se zajímají celky z Belgie, Německa či Nizozemí.

Chyby kouče Beránka, které fanoušci Slavie jen tak nepochopí