Sparta má po dvou letech opět generálního partnera...

Sparta má po dvou letech opět generálního partnera...

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Finanční skupina SYNOT už ve fotbale podporuje například 1. FC Slovácko nebo FK Jablonec. Nejvýznamnější partnerství však přichází až nyní - v nadcházející sezoně se totiž stala generálním partnerem Sparty.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

Jak na tiskové konferenci informovali Daniel Křetínský a Ivo Valenta, dotyčné partnerství by mělo trvat minimálně po dvě sezony do roku 2017.

Nové dresy s novým logem přední loterijní společnosti odprezentují na konci července před soutěžním vstupem do sezony kapitán David Lafata, Marek Matějovský a zahraniční posily letenského klubu.

Sparta obsahuje pozici generálního sponzora po dvou letech. "V minulosti jsme prokázali, že jsme připraveni generálního partnera klubu nemít, pokud by jím neměla být společnost, které si vážíme a se kterou chceme a můžeme jméno Sparty spojit. Jsme velmi rádi a hrdí na to, že právě dnes oznamuje vznik generálního partnerství se skupinou SYNOT, která tato kritéria jednoznačně splňuje. Je to jedna z nejsilnějších českých skupin a značek, která spojuje atributy síly, ambicí, domácího i mezinárodního úspěchu a dnešním krokem se ve spojení s partnerstvím ligy stává i největším spojencem a podporovatelem českého fotbalu. Věříme, že naše partnerství bude prospěšné nejen pro SYNOT a Spartu, ale i celý český fotbal," citovaly stránky sparta.cz slova předsedy představenstva Daniela Křetínského, jenž byl po podpisu dobře naladěn. "Teď jsme s panem Valentou dohodli plán - my vyhrajeme v příští sezóně titul a oni se stanou na trhu jedničkou v sázení," pokračoval.

Své si k tomu řekl také podnikatel a senátor v jedné osobě Ivo Valenta. "Skupina SYNOT tímto krokem pokračuje ve své strategii a upevňuje své postavení coby nejvýznamnějšího sponzora českého profesionálního fotbalu. Po ročním působení v roli titulárního partnera SYNOT ligy jsme si vyhodnotili za efektivní významněji podpořit také vybrané ligové kluby. Kromě prohloubení podpory 1. FC Slovácko a pokračování ve spolupráci s FK Jablonec dnes doplňujeme symbolický triangl o pozici generálního partnera AC Sparta Praha jako jednoho z nejvíce tradičních a zároveň nejvíce progresivních klubů v SYNOT lize. Věříme, že tímto krokem po roce přineseme českému fotbalu nový impuls, který se projeví pak především ve spokojenosti fotbalových fanoušků," doplnil první muž mezinárodní skupiny, jež podniká ve třinácti zemích světa a v oblasti loterijního průmyslu patří k technologickým lídrům.

První české online casino, do kterého můžete vložit mobilem již od 100 Kč!