Křetínský by Rosovi neodpustil, kdyby šel jinam, než do Sparty

Křetínský by Rosovi neodpustil, kdyby šel jinam, než do Sparty

Franci Litsingi, Kehinde Fatai, Marcus Steinhöfer, Marco Paixao, Josef Hušbauer a Martin Frýdek. Toť dosavadních šest letních posil Sparty.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

A prezident Daniel Křetínský sní ještě o dvou ofenzivních hráčích Václavu Kadlecovi, jenž už v Generali aréně na jaře hostoval z Eintrachtu Frankfurt a Tomáši Rosickém, jehož odchod z Arsenalu je mediálně skloňován i přes nedávné roční prodloužení kontraktu na Emirates Stadium...

"Strašně bych si přál, aby Tomáš přišel a stalo se tak brzo, ale to je asi tak všechno, co k tomu teď mohu říct. Chápu, že odcházet z Arsenalu po tolika letech je těžké. Asi bych ale mu neodpustil, kdyby odešel jinam, než do Sparty. Věřím, že jednou u nás bude hrát," navnadil letenskou obec iSport.cz citovaný funkcionář, jenž ve čtvrtek anoncoval příchod nového generálního partnera, jímž se stala na následující dva roky společnost Synot.

Pavla Kadeřábka si sice přál pustit do bundesligy až po předkolech evropských pohárů, ale nakonec mu dal zelenou dříve. "Opustil nás pouze Pavel Kadeřábek, jinak zůstáváme kompletní. Navíc jsme ještě posílili. Proto máme všechny důvody se cítit silní a mít nejvyšší cíle. To znamená vyhrát Synot ligu a uspět v evropských pohárech," ozřejmil majitel slavného "S" Daniel Křetínský, jehož názor publikoval server isport.blesk.cz.

Pokud jde o zmíněné boje v pohárové Evropě, první muž Sparty nechce před losem zmiňovat žádné konkrétní cíle. "Ať dostaneme kohokoli, tak každopádně očekávám, že svedeme o postup do Ligy mistrů mimořádnou bitvu a i pro favority bude těžké přes nás postoupit," pokračoval na stránkách Deníku Sport vlastník historicky nejúspěšnějšího tuzemského celku.

První české online casino, do kterého můžete vložit mobilem již od 100 Kč!