Tréninky Zemana pro mě byly zklamáním, uvedl Hušbauer

Tréninky Zemana pro mě byly zklamáním, uvedl Hušbauer

Letní návrat do Sparty považuje pětadvacetiletý středopolař Josef Hušbauer svým způsobem za vysvobození. Je rád, že se letenský tým s Cagliari dohodl a že se mohl vrátit z Apeninského poloostrova o půl roku dříve.

Posily enormně zvýšily konkurenci v kádru, těší Ščasného

V případě případné budoucí zahraniční práci už bude opatrnější, dá si větší pozor a vše si více proklepne. "Uvidíme, jestli ještě něco přijde," pronesl na stránkách idnes.cz bývalý záložník Příbrami či Baníku Ostrava. Co vše ještě řekl na adresu posledních nepovedených šesti měsíců?

O tom, zda bylo angažmá v Cagliari zkušenost či ztráta času...


"Po fotbalové stránce určitě ztráta času. Šel jsem tam s tím, že budu hrát, že dostanu aspoň šanci. Jenže jsem nehrál a tu šanci jsem taky nedostal. Moc se se mnou nebavili. Když jsem tam poprvé přiletěl, dva dny jsem byl jen na testech. Pak mě hned nasadili do zápasu, ale po poločase mě stáhli. Ani nevím proč. Od té doby nic."

O trenérech Zolovi a Zemanovi, kteří na něj nesázeli...


"Se Zolou jsem se bavil. Říkal mi, že jsem měl herní výpadek, když je v Česku dlouhá zimní přestávka, a že potřebuju čas. To jsem vzal. Sám jsem cítil, že si potřebuju zvyknout na nový klub, na jinou zemi. Když jsme se po měsíci bavili znovu, říkal, že už je to dobrý, že už jsem připravený. Postavil mě na pár minut v Janově, jenže pak ho vyhodili. A to pro mě bylo špatný. Taky jsem čekal, že to bude s příchodem Zemana lepší, když mě trénuje Čech. Ale bylo to přesně naopak. Deset minut s Empoli, jinak nic. I tréninky pro mě byly zklamáním. Co vím, ani spoluhráči nebyli spokojení. Bylo to složité období. Na něco takového jsem nebyl zvyklý. Buď jsem hrával, nebo aspoň pravidelně střídal, ale tady to bylo bez šance. Když přišel třetí trenér, ani jsem nejezdil na zápasy. To mi bylo jasné, že se se mnou nepočítá. Po psychické stránce to nebylo nic moc."

O tom, zda se spolu s ním vrátí do Generali arény také titul...


"Doufám, je to náš cíl. Máme silný tým, ale ještě si musí všechno sednout."

Smete Celtic Duklu? Tipuj a získej kredity na sázení a tablet!


První české online casino, do kterého můžete vložit mobilem již od 100 Kč!