Boudjemaa a Rakovan ve Slavii končí. Co posila z Boleslavi?

Boudjemaa a Rakovan ve Slavii končí. Co posila z Boleslavi?

Slávisté v sobotu naberou směr Rakousko. Ve Fügenu nedaleko Innsbrucku bude svěřence trenéra Dušana Uhrina mladšího čekat téměř devět dní přípravy.

Tréninky Zemana pro mě byly zklamáním, uvedl Hušbauer

Pod Alpami sehraje sešívaný tým zápasy s Dynamem Moskva, Ufou a Duisburgem, s tím, že čtvrtý soupeř ještě bude upřesněn.

Už v závěru pracovního týdne se rozhodlo o tom, že se na soustředění neodeberou Marek Kodr, Oskar Fotr, Lukáš Fialka, Václav Prošek, František Mysliveček, Dávid Škutka a možná trochu překvapivě Damien Boudjemaa.

Důvod? "Boudjemaa necestuje ze sportovních důvodů, není dostatečně připraven, aby mohl absolvovat herní praxi. Dostal od Slavie svolení hledat si nové angažmá," vysvětlil na stránkách slavia.cz nový sportovní ředitel Josef Jinoch, podle něhož se ostatní hráči začnou připravovat s juniorkou a u některých není vyloučen odchod.

Budoucnost už v Synot Tip Areně nemá ani Matej Rakovan. "Projevil zájem více chytat a nebyl spokojen se svou pozicí ve Slavii. Domluvili jsme se a dali jsme mu možnost najít si případně jiné angažmá," pokračoval na klubovém webu Jionch.

Pokud jde o novice, ve výběru figuruje Radek Voltr, Tomáš Jablonský a Miljan Vukadinovič, jenž je bratr Vukadina, který hostoval v Edenu v uplynulém ročníku. "Tomáš Jablonský odjíždí na soustředění. Pokud na něm potvrdí výkonnost, nabídneme mu profesionální smlouvu a přestoupí do Slavie. Miljan Vukadinovič přichází na roční hostování s opcí z Mladé Boleslavi," doplnil slávistický funkcionář.

U týmu nadále zůstávají také Karel Piták a Martin Dostál, kteří své kontrakty prodloužili o rok. U Milana Černého se teprve rozhodne a hlavní slovo bude mít jeho zdravotní stav...

Koho si Uhrin bere do Rakouska?


Berkovec, Hrubeš, Řehák, Švec, Mikula, Deli, Bílek, Jablonský, Dostál, Latka, Hrubý, Kenia, Miljan Vukadinovič, Bazal, Černý, Baéz, Mičola, Piták, Souček, Zmrhal, Voltr, Diop, Červenka, Škoda.


Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!