Trio důvodů, proč je příbramský klub na vzestupu

Trio důvodů, proč je příbramský klub na vzestupu

Má za sebou velice vydařenou sezónu a v té nacházející nehodlá polevovat. 1.FK Příbram zakončila uplynulý ročník Synot Ligy na pátém místě v tabulce a do poslední chvíle bojovala o pohárovou Evropu. Podívejme se na trio důvodů, proč je právě tento středočeský klub v současné době na vzestupu.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

3. Rodinný klub


Příbram je dlouhodobě nazývána jako rodinný klub. Prezident Jaroslav Starka má ve vedení svého syna Jana a generální ředitel Petr Větrovský svého bratra Tomáše. Právě spojení těchto dvou vládců středočeského klubu se jeví jako skvělá symbióza, která překonává i generační propast o výši třiceti let. Jaroslav řeší především sportovní stránku a Petr se zaměřuje na tu obchodní a chod klubu. Zajímavé propojení, které se zdá, že funguje na výbornou.

[break]
TOP 5 přestupů tohoto léta, které se stihly ještě před otevřením okna

2. Kvalitní mládežnická lýheň


Poprvé v historii se bude hrát v Příbrami Liga mistrů. Postaralo se o to dorostenecké mužstvo do devatenácti let, které prvně v klubové historii pozvedlo nad hlavy triumf pro mistra. Nejmenší klub v lize tak dokazuje, že má kvalitní základnu, na které může stavět i v nadcházejících letech a výkony A-týmu mohou jít ještě nahoru. Nelze zapomenout ani na juniorku, která skončila druhá.

[break]
Čtvero důvodů, proč jsou Guardiola a Enrique jako dvojčata

1. Trenér Tobiáš


Zásluhy za skvělé umístění v nejvyšší tuzemské soutěži má také stratég Pavel Tobiáš. Šedesátiletý kouč přišel do středočeského klubu v roce 2013, kdy vedl dorostence a v září roku 2014 nahradil Petra Čuhela a stal se koučem A-týmu. Tobiáš má skvělý čuch na hráče, které za rozumnou cenu přivádí do kádru. Nebojí se ani spolupracovat s talentovanými hráči z juniorky, která systematicky začleňuje do základní sestavy A-týmu. Jeho strategie je pověstná praktikováním atypických standardních situací a signálů.