Statická hra, špatný pohyb, triviální chyby, smutnil Koubek

Statická hra, špatný pohyb, triviální chyby, smutnil Koubek

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Plzenští za sebou mají první přípravu na rakouském soustředění, ve které byli vyškoleni bundesligovým VfB Stuttgart, v jehož trikotu se přestavili také Adam Hloušek a Jan Kliment.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

Plzeň odešla poražena po hokejovém výsledku 3:6 a popel na hlavu si sypali jak trenér, tak samotní hráči západočeského celku. "Zápas se samozřejmě hodnotí špatně. Dělali jsme moc individuálních chyb a to nemůžeme pomýšlet s takovým soupeřem na vítězství, když vytváříme chybu za chybou. Už je to docela dlouho co jsme měli kondiční přípravu, takže unavení rozhodně nejsme. Teď trénujeme na hřišti a já myslím, že to bude dobré. Máme ještě dva týdny na přípravu. Věřím, že ty další dva zápasy budou lepší a vyhrajeme," uvedl na klubovém webu Ondřej Vaněk, jenž byl kvůli narozeninám plzeňským kapitánem.

Dotyčná slova potvrdil i záložníkův nadřízený Miroslav Koubek. "Bylo to pro nás veliké poučení. Hráli jsme proti velice kvalitnímu mužstvu, které předvedlo prvky, které my také chceme mít ve hře. Bohužel bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které hrálo s velkou aktivitou v napadání, s vysokou intenzitou a byl to Stuttgart. My jsme byli stále pod tlakem a nedokázali jsme se s tím vypořádat. Naše hra byla statická a dopouštěli jsme se triviálních chyb, které pramenily ze špatného pohybu. Narazili jsme na evropský tým a špatně jsme reagovali. Poučení věřím, že přišlo včas a hráči si uvědomí, že na toto tempo také musejí přepnout," doplnil bývalý stratég Boleslavi, Slavie či Baníku, podle něhož bylo na prohře i pár pozitivních momentů. "Byly tam pasáže, kdy jsme Stuttgart zatlačili a hráli fotbal, který chceme předvádět. Ve druhém poločase už náš výkon byl určitě lepší a pevně věřím, že se z toho poučíme," zakončil webem fcviktoria.cz citovaný Koubek.

Příště bude český mistr v akci ve středu 8. července, když narazí nve Westendorfu na FK Ural.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!