De Gea jisté místo v brance nemá! Bude muset tvrdě makat, vykřikuje Van Gaal

De Gea jisté místo v brance nemá! Bude muset tvrdě makat, vykřikuje Van Gaal

Sága s názvem David De Gea stále není u konce. Zdá se, že španělský reprezentační gólman ještě rok vydrží v Manchesteru United a prchne až po konci smlouvy. Cílovou destinací má být Real Madrid, to ale bude až za dvanáct měsíců. Do té doby zůstává na Old Trafford a časy, kdy byl neotřesitelnou jedničkou, jsou rovněž minulostí.

Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!

Manažer klubu Louis van Gaal se již nechal slyšet, že De Gea bude o pozici mezi třemi tyčemi muset tvrdě bojovat s novou posilou Sergiem Romerem, jenž by do budoucna měl právě bývalou oporu Atlétika Madrid v brance nahradit.

De Geovi nyní může uškodit i fakt, že nechce v klubu zůstat. Van Gaal tak nebude sázet pouze na jednu kartu, když ví, že čtyřiadvacetiletého brankáře dlouhodobě neudrží.

Zkušený nizozemský stratég již dosavadního vládce svatyně varoval, že Romero rozhodně nepřišel pouze doplnit stavy. „V naší situaci, kdy není jisté Davidovo setrvání pro nadcházející sezony, jsme to museli vyřešit a Sergio nám v tomto ohledu může hodně pomoci. Museli jsme jednat rychle,“ nechal se slyšet Van Gaal.

„S oběma brankáři jsem samozřejmě na toto téma hovořil. Oba chtějí hrát, takže se o to místo budou muset porvat. V klubu, jakým je Manchester United, je konkurence vždy potřeba,“ dodal kouč.

Manchester United přivedl velké brankářské jméno