Benítezova manželka to kouči Realu zavařila u Mourinha...

Dvaapadesátiletý portugalský manažer José Mourinho už v minulosti proslul lyrickými přestřelkami s Josepem Guardiolou či Arséne Wengerem. Zatím naposledy mu "na seznam" přibyl Rafael Benítez, respektive jeho manželka, které svému muži kapku zavařila...

Benítezova manželka to kouči Realu zavařila u Mourinha...
Vidal: Splněný sen! Doufám, že v Bayernu dosáhnu na treble

Vše odstartovala právě choť nového trenéra Realu Madrid, když veřejně zavtipkovala slovy, že "Real je už třetím klubem, kde po Mourinhovi působíme. Uklízíme bordel, který tu nadělal," vzkázala drahá polovička někdejšího stratéga liverpoolských "Reds" či Valencie.

A reakce "Special One"? Tradičně nevybíravá a ostrá jako břitva. Začal obranou. "Se vší úctou, paní je trochu zmatená. Její manžel šel do Chelsea po Robertu Di Matteovi a do Realu po Carlu Ancelottim," osvětlil na úvod "Mou", jehož slova citoval web sme.sk.

A nebyl by to kontroverzní muž s minulostí v Portu, aby nepřešel do ofenzívy. "Jediný klub, kam nastoupil hned po mé osobě, je Inter Milán. A v něm dokázal za šest měsíců zničit tou dobou nejlepší tým na světě," připomněl kormidelník ze Stamford Bridge svůj triumf s Nerazzurri v Lize mistrů z roku 2010.

Zatímco o Guardiolovi Mourinho říkal, že si fotbal neužívá a že mu z toho vypadaly vlasy, o Beníteze se otřel v souvislosti s jeho mírnou nadváhou. "Myslím si, že paní potřebuje něčím zaměstnat, protože má asi hodně volného času. Kdyby se více starala o dietu svého muže, měla by méně času mluvit o mně," zakončil webem sme.sk citovaý nadřízený Fábregase, Hazarda či Costy.

Bude svou polovičku Benítez omlouvat, nebo se pustí do protiofenzívy?

Nejlepší hráči světa: 1. Messi, 2. Hazard a 3. Ronaldo