Manchester City zostuzen Stuttgartem, Porto porazilo Valencii na penalty

[tag]OBSAHUJE VIDEA[/tag]Přátelské zápasy ještě stále připravují velké bitvy. Na konfrontaci anglického a německého fotbalu si diváci přišli ve Stuttgartu, Pyrenejské derby bylo zase naopak k vidění ve Valencii, kde přijelo Porto

Casillas: Chtěl jsem pryč ze Španělska

Manchester City dělá interní pořádky a vyhazuje přebytečné hráče z klubu. Po odchodu Jovetiče se mračna stahují i nad Edinem Džekem, který by se měl vydat taktéž jako černohorský kolega do Itálie, ale ne do Interu, nýbrž do AS Řím.

Dnešní přátelák proti Stuttgartu tak byl dost možná Edinův poslední mač. S City se rozloučil důstojně, vsítil branku, ale tím stav korigoval pouze na 2:4.

City naprosto nezvládli první půli. Prohráli 4:0. Trapný první poločas s trápícím se bundesligovým celkem se anglický celek rozhodl napravit až v posledních minutách druhé půle. V 83. minutě skóroval teprve osmnáctiletý Nigerijec Iheanacho.

VFB Stuttgart - Manchester City 4:2 (4:0)
Branky:
15. Kostič, 31. Didavi, 36., 38. Ginczek - 84. Iheanacho, 89. Džeko

[break]
Casillas se po krátké chvíli opět vrátil do Španělska. Ale jako hráč Porta. Portugalští draci se totiž zúčastnili přátelského zápasu s Valencií.

O tom, že se nebude jednat jen o přátelský zápas, bylo jasno již před zápasem. Ještě než se zápas vykopl, žlutou kartu dostali hráči obou dvou stran. Na straně Porta Maxi Pereira, na té druhé Enzo Peréz.

Boj nenašel po základní hrací době vítěze. Nepadla ani jedna branka, proto se muselo na penalty. V těch se Porto mýlilo méněkrát, než Valencia a nakonec vyhrála 5:4.

Valencia - Porto 0:0, 4:5 na penalty

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!