Cassanovi se věří, spasí Real?

Cassanovi se věří, spasí Real?

Největší zimní posila Realu Madrid ANTONIO CASSANO při své úvodní tiskové konferenci na Santiago Bernabeu prohlásil, že se chce co nejrychleji v novém působišti adaptovat a prosadit se do základní sestavy.

Bílý balet věděl do čeho jde, když Cassana kupoval. Italský útočník patří mezi nejlepší na světě. Je rychlý, dravý a umí výtečně zakončit.

Namyšlená hvězda, jak se několikrát v AS Řím Cassanovi přezdívalo, podepsal s Realem čtyři a půl roční smlouvu. Oficiálně se ve sněhobílém dresu představil na stadionu Santiaga Bernabeua a před několika fotoaparáty si pohrával s balónem, poté zahájil tiskovou konferenci.

"Všem fanouškům chci říct, že v Realu se chci zlepšovat. Všichni ode mě hodně očekávají, proto je to pro mě velká výzva. Rád bych tu totiž něco dokázal. Je jednoduché být hráčem Realu, ale mnohem důležitější je výkon na hřišti," řekl novinářům italský reprezentant.

Přijde Capello?

Po Cassanovi by v létě mohl přijít na trenérskou lavičku Fabio Capello, který s novou posilou Realu působil v AS Řím.

Nyní koučuje turínský Juventus a podle italských médií má dvě zajímavé nabídky. Od léta by se údajně mohl stát také trenérem Manchesteru United, kde by nahradil dosud neotřesitelného Alexe Fergusona.

[ 5.1.2006 - Pavel Janega ]