Žilina je lepší než Barcelona! Skoro prohraný zápas s Bilbaem dokázala otočit

Strůjce barcelonské destrukce z Baskicka narazil na Slovensku. I když vyhrál první poločas 2:0, vedení si nepohlídal a domácí "Šošoni" se postarali o neskutečný obrat zápasu ve druhé půli.

Frydrych míří do Sparty, Dovalil bude trénovat Trnavu!

Strůjce destrukce Barcelony z Baskicka na Slovensku narazil. I když vyhrál první půli 2:0, vedení si nepohlídal a domácí "Šošoni" se postarali o neskutečný obrat zápasu ve druhé půli.

Bilbao se dostalo do vedení ji po čtvrt hodině hry. Hosty do vedení poslal Meruno, který teprve v minulém předkole Evropské ligy prvně debutoval za prvoligový celek. Doposud totiž válel v Béčku Bilbaa.

Druhý gól do poločasu přidal odchovanec Osasuny Sola a s domácí Žilinou to začalo vypadat opravdu zle. Druhý gól šel na vrub Pečovskýmu, který poslal malou domů natolik špatně, že ji Sola dostihl a bez problému proměnil v gól hostů.

Zkušený španělský celek ale ukázal, že má také své chvilky a druhou půli absolutně vypustil. Nejen že nechal Žilinu srovnat, ale v nastaveném čase jí také dovolil celý zápas otočit. Nejdříve v 66. minutě vypálil rybník ranou z před šestnáctky, jen o jedenáct minut později se perfektně uvolnil Willian a po samostatném nájezdu obešel brankáře.

Vyrovnávací branka jej tak nakopla, že v nastaveném čase právě on rozhodl o fantastické výhře. Měl štěstí, balón se po zmatcích z rohového kopu uchýlil na jeho kopačky a nemýlil se.

MŠK Žilina - Athletic Bilbao 3:2 (0:2)