Verratti? Prý příliš dobrý pro Chelsea či Manchester United

Verratti? Prý příliš dobrý pro Chelsea či Manchester United

Bývalá hvězda Evertonu Olivier Dacourt tvrdí, že je dvaadvacetiletý záložník Paris Saint-Germain Marco Verratti je pro Premier League příliš dobrý.

Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!

Dacourt trvá na tom, že by měl bývalý záložník Pescary opustit pařížský Park princů pouze v případě, že by se odebral do Barcelony nebo Realu Madrid.

"Samozřejmě že se bude zlepšovat, když zůstane v Paříži. Stačí mu dát čas. Už nyní je v TOP klubu, který je mezi prvními osmi týmy v Evropě," podotkl Dacourt.

Do Premier League by ho prý byla škoda. "Kdyby měl odejít, vidím jen dva týmy, které by pro něj mohly být opravdu zajímavé. Barca a Real. Nevidím důvod, proč by měl jít například do Manchesteru nebo do Chelsea," překvapil Dacourt.

"Mimochodem, kolik Italů bylo ve Francii tak úspěšných jako Verratti? Je mimořádný," zakončil svou chválu v současnosti čtyřicetiletý Dacourt, jenž si v minulosti kromě Toffees z Goodison Parku zahrál i za Standard Lutych, Fulham, Inter Milán, AS Řím, Leeds United, Lens či Štrasburg.

Současný svěřenec Laurenta Blanca, jenž už tři roky reprezentuje také Itálii, si v zemi galského kohouta připsal tři ligové tituly a v Ligue1 už se blíží první stovce startů.

Dvojitá fraktura anglického reprezentanta! Ale faul to nebyl